بهترین برنامه های GPS برای اندروید

GPS برای اندروید

بهترین برنامه های GPS برای اندروید

وقتی به برنامه های ناوبری و مسیریابی فکر می کنیم، معمولاً Google Maps اولین گزینه ای است که به آن فکر می کنیم. این همان چیزی است که اکثر مردم توصیه می کنند. همچنین دارای به روزرسانی های مکرر است. گوگل به خصوص در طی چند سال گذشته واقعاً به عنوان بهترین برنامه GPS در بالای لیست قرار داشته است. با این وجود، اگر با Google Maps کار نکنید، گزینه های مختلف زیادی وجود دارد. اکثر برنامه های ناوبری به همان روش عمل می کنند. شما دستورالعمل ها را وارد می کنید، آن ها شما را به مقصد تان می رسانند. هرکدام این کار را کمی متفاوت انجام می دهند. در این لیست، بهترین برنامه های GPS و گزینه های برنامه های ناوبری برای اندروید را بررسی خواهیم کرد!

BackCountry Navigator

BackCountry Navigator

قیمت: رایگان / $9.99 / تا حدود $29.99

BackCountry Navigator یک برنامه ناوبری عالی برای کوهنوردان است. این برنامه بسیار گران است اما آنچه دریافت می کنید تعدادی نقشه توپوگرافی آفلاین است. برای مکان هایی که اینترنت وجود ندارد، مناسب است. چند ویژگی سرگرم کننده نیز دارد. می توانید نقاط و نشانگرهای مورد علاقه خود را بر روی نقشه اضافه کنید، انواع مختلف مسیرها را مشاهده کنید و موارد دیگر. همچنین دارای چند انتخاب نقشه است. با خرید برنامه استفاده نامحدود و بدون آگهی از این برنامه برای شما فراهم می شود. قدرتمند است، اما حتماً قبل از خرید آن را امتحان کنید. نسبتاً گران است.

HERE WeGo Maps

HERE WeGo Maps

قیمت: رایگان

HERE WeGo یکی از معدود رقبای جدی Google Maps در فضای برنامه ناوبری است. یک رابط کاربری ساده و زیبا با گزینه های نقشه برداری در سراسر جهان دارد. می توانید نقشه ها را برای استفاده آفلاین در منطقه خود بارگیری کنید. در مناطقی که دارای اتصال داده ها مشکل دار هستند، کمک می کند. HERE همچنین اطلاعات مربوط به ترافیک (در صورت موجود بودن)، نقشه های حمل و نقل عمومی را به شما نشان می دهد و بعداً می توانید با ذخیره مکان برای مسیرهای سریع سفارشی کنید. استفاده از این همه رایگان است. همچنین یک برنامه خالق نقشه وجود دارد که به شما امکان می دهد نقشه ها را نیز تغییر دهید.

MapFactor

قیمت: رایگان با خرید داخلی

MapFactor یکی از گزینه های با محبوبیت کم GPS برای اندروید است.از OpenStreetMap استفاده می کند. این بدان معناست که در صورت تمایل می توانید نقشه های آفلاین رایگان دریافت کنید که ماهانه به روز می شوند. گزینه های اضافی نقشه نیز وجود دارد، اما ممکن است هزینه زیادی داشته باشد. برخی از ویژگی های دیگر شامل جهت های صوتی، مسیریابی فرامرزی، حالت های 2D و 3D ، قالب روز و شب و موارد دیگر است. این برنامه GPS همچنین از ده ها کشور در سراسر جهان پشتیبانی می کند. نسبت به آنچه که به دست می آورید بد نیست.

MapQuest

MapQuest

قیمت: رایگان (همراه با تبلیغات)

MapQuest طی سال های گذشته مورد بازطراحی بسیاری قرار گرفته است. با این حال، این همان خدمات محکمی است که از روزهای خوب گذشته با آن آشنایی داشتیم. دستورالعمل های استاندارد نوبت به نوبت را به کار می گیرد. همچنین ویژگی های دیگری مانند به روزرسانی زنده ترافیک (در صورت وجود)، مسیریابی مجدد مسیرها براساس ترافیک و سرویس برای یافتن بنزین ارزان تر نیز وجود دارد. در صورت خرابی حتی می توانید از آن برای تماس با کامیون یدک کش استفاده کنید. به اندازه Google Maps یا در یافتن گاز ارزان قیمت به اندازه GasBuddy خوب نیست.

Maps and Waze

Maps and Waze

قیمت: رایگان

Google Maps و Waze هر دو برنامه GPS عالی برای اندروید هستند. آن ها همچنین توسط گوگل ساخته شده اند. Google Maps نوعی اندازه گیری برای برنامه های ناوبری است. این برنامه از تعداد زیادی مکان، بررسی، راهنما و عکاسی در سطح خیابان برخوردار است. علاوه بر این، این ویژگی قابلیت دسترسی دارد و می توانید نقشه ها را برای استفاده آفلاین بارگیری کنید. Waze کمی ساده تر است. برای مسیرها، به خصوص در سفرهای جاده ای یا رفت و آمد روزانه بسیار مناسب است. از داده های کاربر برای نشان دادن مواردی مانند ترافیک، مکان های پلیس و سایر اطلاعات مفید استفاده می کند. به علاوه، Waze صداهای سرگرم کننده زیادی برای پیمایش دارد. در هر صورت نمی توانید اشتباه کنید. هر دو کاملا خوب هستند، حتی اگر در خدمت افراد مختلف با اهداف مختلف باشند.

Maps.Me

Maps.Me

قیمت: رایگان

Maps.me یکی دیگر از برنامه های ناوبری رایگان و برنامه GPS است. این نقشه ها از طریق OpenStreetMap از نقشه های آفلاین، جهت دار به نوبه خود و نقشه های به روز شده برخوردار هستند. همچنین مکان های نشانه گذاری، جستجوی آفلاین، داده های ترافیک (در صورت وجود) و پشتیبانی در سراسر جهان وجود دارد. تقریباً به اندازه رقیب به Google Maps نزدیک است. بیشتر اوقات باید برای اکثر افراد کارساز باشد. برخی افراد درمورد مواردی درباره این برنامه گزارش داده اند، اما هیچ چیز بیش از حد نگران کننده نیست. این برنامه کاملاً رایگان و بدون خرید درون برنامه ای است. دارای تبلیغات وجود دارد، اما آن ها مسئله خاصی نیستند.

OsmAnd

OsmAnd

قیمت: رایگان / تا حدود $8.99

OsmAnd نوع دیگری از برنامه پیمایش است. این برنامه مستقیماً برای افرادی که نقشه های آفلاین می خواهند ارائه می شود. می توانید دسته ای از آن ها را بارگیری کنید و اکثرشان بسیار خوب هستند. نسخه رایگان برنامه دارای محدودیت بارگیری است. از طریق خریدهای درون برنامه ای می توانید بارگیری های بیشتری را خریداری کنید. برخی از ویژگی های دیگر شامل پیمایش به نوبت به نوبت، جستجوی آفلاین، نقشه برای موارد غیر از رانندگی و موارد دیگر است. احتمالاً به اندازه چیزی مانند HERE یا Google Maps برای استفاده آنلاین نیست، اما در حال حاضر در بین بهترین برنامه های GPS آفلاین برای اندروید موجود است.

Polaris GPS Navigation

Polaris GPS Navigation

قیمت: رایگان / $0.99

Polaris Navigation سعی دارد همه برنامه های ناوبری را در یک جا جمع کند و در اکثر موارد موفق می شود. بزرگترین ویژگی آن دسترسی به نقشه های گوگل، OpenStreetMap ، نقشه های MapQuest و نقشه های دوچرخه است. بنابراین هر مسیری که بخواهید همان منبعی است که می گیرید. این برنامه همچنین دارای چندین قالب مختصات، ضبط مسیر، یک سیستم مدیریت نقطه نظر منحصر به فرد و موارد استاندارد است. همچنین برای فعالیت هایی مانند پیاده روی، اردو زدن، ماهیگیری، شکار و سایر فعالیت های فضای باز ویژگی های انگشت شماری وجود دارد. قدیمی به نظر می رسد اما خوب کار می کند.

Sygic: GPS, Navigation, and Offline Maps

Sygic

قیمت: رایگان / $13.99 / $17.99 / $29.99

Sygic یک برنامه ناوبری بسیار محبوب است که تا به امروز بیش از 50 میلیون بارگیری دارد. مانند سایر افراد موجود در این لیست، نقشه های بارگیری شده را برای استفاده آفلاین فراهم می کند به جز این از نقشه های TomTom استفاده می کند. این ویژگی ها از ویژگی های معمول مانند چرخش به نوبت، جهت های هدایت صدا (که شامل نام های خیابان با گفتار صوتی بنابراین می توانید در رانندگی تمرکز کنید)، مسیرهای جایگزین و حتی نمایش محدودیت سرعت دارد. با خرید یکی از سه نسخه ممتاز می توانید قفل ویژگی های اضافی را باز کنید. گزینه 13.99 دلار ویژگی های اساسی را به شما می دهد، گزینه 17.99 دلار به روزرسانی های ترافیک را به صورت واقعی اضافه می کند و نسخه لایه نهایی قیمت همه چیز را به شما ارائه می دهد. گران است، اما حداقل اشتراکی نیست.

Scout GPS Navigation

Scout GPS

قیمت: رایگان / $24.99 هر سال

Scout GPS در واقع یک برنامه قدیمی GPS با پوشش رنگی تازه برای اندروید است. قبلا TeleNav نامیده می شد و نام، آیکون و شکل ظاهری آن تغییر کرده است تا ظاهری تازه به آن ببخشد. این برنامه همچنان یک برنامه ناوبری قابل اعتماد و پایدار با کلیه ویژگی های اساسی از جمله ناوبری نوبت به نوبت است. با این حال، GPS Scout بیشتر از اینکه به مسیریابی که طعم بی نظیری به آن می بخشد، بیشتر بر روی افراد تمرکز دارد. می تواند کارهایی مانند ارسال پیامک به صورت خودکار با ETA شما را به افراد انجام دهد و در صورت نیاز پیام دیگران را به شما هشدار دهد. عنصر رسانه های اجتماعی مبتنی بر مکان به جدا شدن آن از بسته کمک می کند. هزینه نسخه کامل آن سالانه 24.99 دلار است. این نیز از سیستمی است که برخی از خودروها از آن استفاده می کنند. واقعاً مهم نیست، اما ما حقایق سرگرم کننده است.