هدفون Pixel Buds و هر آنچه که درباره آن باید بدانید!

هدفون Pixel Buds

هدفون Pixel Buds و هر آنچه که درباره آن باید بدانید!

Pixel Buds نوعی هدفون بی سیم است که ساخت شرکت گوگل می باشد. هدفون Pixel Buds دارای قابلیت های بسیاری می باشد که دستیار صوتی Pixel Buds نمونه ای از این قابلیت هاست. همچنین توجه داشته باشید که این محصول گوگل در حال ارتقا و رشد است که تا کنون پیشرفت های بسیار زیادی را نسبت به نسخه اولیه خود به دست آورده است. از جمله این پیشرفت ها می توان به Google Translate و ترجمه زبان های مختلف در این هدفون اشاره کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Pixel Buds به ادامه مقاله مراجعه کنید.

Pixel Buds چیست؟

Pixel Buds نوعی هدفون بی سیم، دستیار مجازی و میکروفون داخلی گوگل می باشد که می تواند صدای پس زمینه را در هنگام برقراری تماس های تلفنی از بین ببرد. این هدفون در قسمتی که به گوش وصل می شود 3 گیره نگه دارنده برای نگه داری هدفون در گوش دارد. هدفون Pixel Buds در چهار رنگ نارنجی، سفید، سبز نعنایی و مشکی به متقاضیان خرید این هدفون ارائه می شود.

Pixel Buds به روی کدام تلفن های هوشمند نصب شده و کار می کند؟

هدفون Pixel Buds

این هدفون بی سیم از تلفن های همراه با اندروید 6.0 یا بالا تر پشتیبانی می کند. اگر تلفن همراهی دارید که دارای گوگل داخلی می باشد، از بلوتوث از راه دور و فرمان صوتی wi-Fi پشتیبانی می کند و می توانید از این هدفون بی سیم استفاده کنید.

کارایی

شما می توانید از این هدفون بی سیم به منظور گوش دادن به موسیقی، پادکست و کتاب صوتی و … استفاده کنید. کاربران اندروید و آیفون قابلیت این را دارند که از این هدفون بی سیم به منظور موارد صوتی و برقراری و دریافت تماس های تلفنی استفاده کنند. همچنین این هدفون ها ضد آب هستند و زمانی که در معرض عرق و آب قرار می گیرند مقاوم هستند.

صدا در Pixel Buds چگونه است؟

صدا در این هدفون به صورت خودکار و با توجه به نویز موجود در محیط تنظیم می شود. هنگامی که این هدفون بی سیم را در گوش خود قرار می دهید به گونه ای محل قرار گیری در گوش شما را تنظیم می کند که هیچ گونه سر و صدای موجود در محیط باعث آزار و اذیت شما در هنگام گوش کردن موارد صوتی نمی شود.

هدفون Pixel Buds در هنگام بر قراری تماس ها دو میکروفون خود را فعال کرده و به شنیدن بهتر صدای مخاطب توسط شما کمک می کند.

بیشتر بدانید…

شارژ و مقدار مسافت بی سیم

قابلیت شارژ و مقدار مسافت بی سیم هدفون Pixel Buds

این هدفون حداقل 5 ساعت شارژ نگه می دارد و قابلیت بی سیم آن تا مسافت 100 متر را پشتیبانی می کند. گوگل تضمین می کند که اگر کیف شارژ یارد این هدفون متصل باشد، می تواند به مدت 24 ساعت برای شما کار کرده و شما بتوانید از قابلیت های آن استفاده کنید.

ادغام دستیار صوتی Pixel Buds با Google

شما زمانی که این هدفون را به گوگل متصل کنید می توانید به کمک آن پیام های متنی ارسال کنید، برای یافتن مکان خود از هدفون راهنمایی بخواهید و متن های خود را به زبان های مختلف ترجمه کنید.

تعداد زبان های پشتیبانی شده

تعداد زبان های پشتیبانی شده در هدفون Pixel Buds

هدفون Pixel Buds تقریبا از 40 زبان مطرح دنیا پشتیبانی می کند که از جمله آن ها می توان به فنلاندی، ماندارین، پرتغالی و اسپانیایی اشاره کرد. شما قابلیت این را دارید که به کمک این زبان ها از هدفون Pixel Buds برای یافتن مسیر ها راهنمایی بخواهید و متن های مختلف را به زبان های پشتیبانی شده در این هدفون ترجمه کنید.

موارد فنی در این هدفون

این هدفون هوشمند می تواند با یک بار شارژ 5 ساعت برای شما کار کند و همچنین اگر از کیف شارژ خود این هدفون استفاده کنید قابلیت نگه داری شارژ آن تا 24 ساعت هم می رسد.

برای استفاده از این هدفون نیازمند داشتن گوشی موبایل با اندروید 6 و iOS10 می باشید. همچنین شما به منظور استفاده از این هدفون به یک تلفن همراه هوشمند نیاز دارید که دارای قابلیت بلوتوث و دستیار گوگل باشد.

این هدفون را از کجا تهیه کنیم؟

شما به منظور تهیه و خریداری این هدفون می توانید در گوگل ثبت نام کرده و آن را از فروشگاه آنلاین Pixel Buds خریداری کنید.