آموزش, مجله تکنولوژی, معرفی محصول

قدرتمندترین دوربین بدون آینه Alpha 1 سونی

دوربین Alpha 1

امروز دراین مقاله به بررسی دوربین های بدون آینه Alpha 1 پرداخته ایم که اگر تمایل شما به خرید و بررسی در مورد آن ها باشد می توانید با خواندن این مقاله به اهداف خود در مورد بررسی و تحقیق این دوربین ها برسید.

دوربین بدون آینه چیست؟

این دوربین با استفاده از سیستم آینه ای نور را به سمت منظره بازتاب می کند و نور اطراف را مستقیما از سنسور های خود عبور می دهد. در این دوربین ها نوری که مستقیما از لنز عبور می‌کند همیشه به سنسور تصویر می‌رسد. از آن جا که نور در یک منظره یاب اپتیکی ( optical viewfinder ( OVF ) ) منعکس نمی‌شود، معمولا دوربین‌های بدون اینه دارای منظره‌یاب‌های الکترونیکی ( electronic viewfinders ( EVF ) ) و صفحه نمایش ( LCD ) هستند که آنچه را که سنسور تصویر می‌بیند، برگردانند.

تاریخ ارائه و قیمت دوربین های Alpha 1

از آن جایی که این محصول، محصول شرکت سونی می باشد و تاریخ ارائه این دوربین هنوز توسط شرکت سونی مشخص نشده است اما با توجه به بررسی های انجام شده پی بردیم که شرکت سونی این دوربین را در ماه مارس وارد بازار خواهد کرد.

این دوربین با قیمت پایین به بازار فروش ارائه نخواهد شد. حداقل قیمت آن 6500 دلار خواهد بود. این دوربین از اواخر ماه فوریه توسط ایالات متحده و از اواخر ماه مارس توسط ایالات متحده و انگلستان پیش فروش شد.

مشخصات عکس برداری دوربین Alpha 1

مشخصات عکس برداری دوربین Alpha Alpha 1

سونی آلفا 1 یک دوربین 50.1 مگاپیکسلی تمام فریم است. دوربین Alpha 1 برای عکس برداری های ورزشی و گرفتن فیلم با وضوح بالا است.

Sony A1 می تواند 400 JPEG یا 238 پرونده خام را در یک چشم بهم زدن مدیریت کند و می تواند 155 تصویر را بدون ذره ای ایست و وقفه ضبط کند و تصویر لحظه ای هدف خود را مشاهده کنید. این دوربین قابلیت گرفتن عکس از پرندگان در حال حرکت را نیز دارد که این قابلیت اولین بار توسط دوربین های Sony Alpha به بازار ارائه شد.

آموزش کنترل دوربین از راه دور، بوسیله Wi-Fi و بلوتوث و ابزار های دیگر کنترل از راه دور

مشخصات ویدئویی دوربین1 Alpha سونی

سونی A1 همراه با وضوح تصویر 8K، می تواند چند فیلم را با کیفیت تصویر دوربین های بدون آینه در مکان ها مختلف برای شما به ارمغان آورد.

این دوربین با استفاده از عرض کامل سنسور های خود می تواند فیلم های گرفته شده توسط خود را اسکن کند.

وضوح تصویر برداری این دوربین 4K می باشد. وضوح تصویر در یک دوربین 8K به مراتب بیشتر از وضوح تصویر در این دوربین است، اما تا تصویر برداری در این دوربین را مشاهده نکنید هیچ چیز به شما ثابت نمی شود.

دوربین Alpha 1

علاوه بر موارد ذکر شده، از ویژگی های اصلی Sony A1 می توان به وجود درگاه کارت SD در این دوربین اشاره کرد. دو اسلات CFExpress نوع A در این دوربین وجود دارد که می توانید از آن ها به عنوان قرار دادن کارت SD در آن اشاره کرد.

همچنین این دوربین از فناوری بی سیم پشتیبانی می کند و از این رو برای روزنامه نگاران بسیار مناسب بوده و می توانند از خبرهای داغ روز فیلم برداری کنند.

اتصال اینترنت و Wi-Fi دو باند در این دوربین قابلیت مفیدی است که توانسته برای فیلم برداری در مسابقات توکیو انتخاب شود.

توصیه برای خرید دوربین Alpha 1

این دوربین از قیمت بالایی برخوردار است و می تواند هزینه زیادی را برای شما به همراه داشته باشد. توصیه می کنیم اگر یک عکاس حرفه ای نیستید و برای عکس های معمولی می خواهید از این دوربین استفاده کنید، اصلا اقدام به خرید این دوربین نکنید چون این یک دوربین فوق العاده حرفه ای برای عکاسان حرفه ای است.

دیدگاهتان را بنویسید