آموزش, اندروید, سیستم عامل

برگرداندن پیام های متنی در Android

برگرداندن پیام در Android

روش های مختلفی برای برگرداندن پیام در Android و اطلاعات متنی و عکس ها وجود دارد که از طریق نرم افزار و برنامه های شخص ثالث امکان پذیر است. در اینجا برخی از بهترین نرم افزار ها را برای برگرداندن پیام به شما معرفی می کنیم.

نرم افزار هایی برای برگرداندن پیام در Android

نرم افزار Wondershare Dr.Fone

 بازیابی پیام های متنی

این ابزار بازیابی با جدیدترین دستگاه های Android سازگار است، و می توانید این برنامه را در هر دو دستگاه MacOS و مبتنی بر ویندوز نصب کنید.

این نرم افزار به شما امکان می دهد پیام های متنی و همچنین عکس ها، فیلم ها و حتی داده های برنامه های شخص ثالث مانند WhatsApp را به سرعت بازیابی کنید. این نرم افزار همچنین می تواند به بازیابی دستگاه شما در برابر خرابی سیستم، خطا ها و موارد دیگر کمک کند.

دانلود نرم افزار Wondershare Dr.Fone

نرم افزار FonePaw

بازیابی پیام های متنی و همچنین عکس ها

این نرم افزار به شما امکان می دهد داده ها را از دستگاه هایی که جدیدترین Android را اجرا می کنند ، برگردانید ، تا همه به Android 2.1 برگردید. این سیستم از همه مارک های معروف پشتیبانی می کند ، و به شما کمک می کند تا بسیاری از داده ها از جمله پیام های متنی ، مخاطبین ، عکس ها ، رسانه ها ، اسناد و حتی WhatsApp را بازیابی کنید. این بازیابی شامل حافظه داخلی و همچنین کارتهای SD و حتی سیم کارت ها است.

کاربران Android می توانند تماس تلفنی با کامپیوتر خود برقرار کنند

شما می توانید برای مشاهده مقاله ” کاربران Android می توانند تماس تلفنی با کامپیوتر خود برقرار کنند ” بر روی لینک زیر کلیک نمائید.

دانلود نرم افزار FonePaw

نرم افزار رایگان SMS Backup & Restore

پشتیبان گیری و بازیابی پیام کوتاه

برای ذخیره پیام های متنی و ایمن نگه داشتن آنها، به برنامه ای نیاز دارید که از پیام های متنی شما بک آپ بگیرید. اگر عادت به تهیه نسخه پشتیبان دارید، شانس دارید.

این برنامه به شما امکان می دهد پیام ها و گزارش های تماس را تهیه و بازیابی کنید. این برنامه روی دستگاه هایی با Android 4.0.3 یا بالاتر کار خواهد کرد. این یک برنامه کاربردی بسیار ساده است و به شما امکان می دهد از Google Drive یا Dropbox نسخه پشتیبان تهیه کنید.

دانلود نرم افزار SMS Backup & Restore

Gerelateerde berichten

دیدگاهتان را بنویسید