معرفی محصول

معرفی دستیار خانگی Google Home Hub و برتری های آن نسبت به رقبا

دستیار Google Home Hub

دستیار خانگی Google Nest Hub یا Google Home Hub یک وسیله بسیار کاربردی و کم حجم است که قابلیت های بسیار زیادی دارد و یک کمک واقعی برای شما در مدیریت خانه تان است. اندازه Google Nest Hub ممکن است کوچک باشد، اما به طرز شگفت آوری از بسیاری جهات، از سازماندهی خانه هوشمند (اینترنت اشیاء) گرفته تا راهنمایی در مورد یک دستورالعمل پیچیده، و حتی یافتن مکانی برای غذا خوردن برای صرفه جویی در زمان، بسیار مفید است.

این گجت کوچک توسط Assistant Google بسیار قدرتمند عرضه شده است و هم در سخت افزار می درخشد و هم در کارایی Assistant Google دیجیتال که تمام کارهای سنگین و وقت گیر مدیریتی را انجام می دهد. دستیار Google Home Hub یک نمایشگر هوشمند 130 دلاری است که می توانید برای دیدن تصاویر، تماشای فیلم ها، مرور دستور العمل ها و کنترل دستگاه های هوشمند خود استفاده کنید.

اگر از طرفداران Google هستید و یک خانه هوشمند گوگل محور می خواهید، یا اگر از داشتن یک دستیار صوتی هوشمند با صفحه نمایش خوشتان می آید، Google Nest Hub را توصیه می کنیم. کنترل های لمسی یکپارچه و فرمان های صوتی بصری جذاب به راحتی به اعضای خانواده شما کمک می کند تا به آن عادت کنند.

برخلاف بسیاری از نمایشگرهای هوشمند دیگر، Nest Hub فاقد دوربین است که ممکن است برای بعضی از موارد منفی باشد، اما افرادی که به حریم خصوصی خود بسیار اهمیت می دهند نبود آن را درک می کنند. در کل، دستیار Google Home Hub تمام ویژگی های مشابه سایر نمایشگرهای هوشمند را ارائه می دهد و اغلب با قیمت کمتری نیز به فروش می رساند. Google Nest Hub یک ابزار زیبا و نسبت به قیمتش با ارزش است.

هر چقدر دستیار Google Home Hub از نظر اندازه کوچک است، قابلیت های بسیار آن را جبران می کند

Google Nest Hub بسیار کوچک است. به نوعی به نظر می رسد که گوگل یک تبلت نازک 7 اینچی را بر روی Google Home Mini چسبانده است. این محصول ساختار ساده ای دارد؛ یک صفحه نمایش و یک پایه پوشیده از پارچه.

ساختار Google Nest Hub

Google با خرید Nest Hub یک دوره آزمایشی شش ماهه YouTube Premium را ارائه می دهد. هزینه این سرویس یک ماه پس از پایان دوره آزمایشی 12 دلار است و به شما امکان می دهد بدون تبلیغات به کتابخانه موسیقی YouTube گوش دهید. قبل از خرید، توجه داشته باشید که Nest Hub اغلب با قیمت 130 دلار یا کمتر به فروش می رسد.

یک تفریح خانگی عالی

برای تماشای فیلم های معمولی YouTube در Nest Hub نیازی به اشتراک ندارید. می توانید آن ها را به صورت صوتی جستجو کنید و با صدای خود یا با لمس در گزینه ها پیمایش کنید. شما همچنین می توانید YouTube را در Echo Show مشاهده کنید، اما فقط از طریق یک مرورگر، که به دستورات صوتی پاسخ نمی دهد.

ویدئوها همچنین در صفحه نمایش کوچک 7 اینچی کاملا واضح به نظر می رسند. و همچنین می توانید تلویزیون زنده را در Hub تماشا کنید. مطمئناً جایگزین تلویزیون اصلی شما نخواهد شد، اما بازهم تصویر خوب به نظر می رسد، بنابراین اگر بخواهید صبح هنگام خوردن صبحانه اخبار را تماشا کنید، این ویژگی می تواند مفید واقع شود.

دستیار Google Home Hub هر کاری می تواند انجام دهد

شما گزینه های زیادی برای گوش دادن به موسیقی در هاب دارید. به غیر از موسیقی YouTube، می توانید حساب خود را برای موسیقی Google Play و Spotify همگام سازی کنید. همچنین می توانید هرکدام از این سرویس ها را به عنوان پیش فرض خود تنظیم کنید، بنابراین وقتی از دستیار Google بخواهید آهنگی را پخش کند، ابتدا در آنجا جستجو می کند. اگر کیفیت صدای Nest Hub را دوست ندارید، می توانید اسپیکر دیگری را به عنوان پیش فرض خود تنظیم کنید و به طور خودکار شروع به پخش موسیقی در آن دستگاه می کند نه از طریق بلندگوهای خود.

Google Nest Hub یک دستیار شخصی همه کاره

می توانید دستورات صوتی متنوعی را به دستیار Google Nest Hub صادر کنید. آن را به برق وصل کنید و با استفاده از برنامه Google Home که روی Wi-Fi خود نصب می کنید، به لطفGoogle Assistant داخلی، می توانید هر سؤالی را که از Google Home اصلی دارید بپرسید. Google Assistant پس از پرسیدن سؤال، از صفحه لمسی با تصاویر مفید استفاده می کند. شما می توانید آب و هوا را بررسی کنید، تصاویر پیش بینی هفته را مشاهده کنید. رستوران های محلی را جستجو کنید و عکس های مکان های اطراف را مشاهده کنید.

نمایش پیش بینی آب و هوا توسط Google Nest Hub

سپس می توانید از میان گزینه ها پیمایش کنید و برای اطلاعات بیشتر روی یکی ضربه بزنید. Google حتی به شما نشان می دهد که چگونه می توانید از طریق نقشه به مقصد خود بروید و مسیرها را به تلفن خود بفرستید. همچنین می توانید با استفاده از Nest Hub با مخاطبان خود تماس بگیرید. دستیار گوگل حتی قادر به تشخیص صدای شخص شما نیز است. همچنین می توانید با Hub تماس ویدیویی برقرار کنید، اما باید از Google Duo استفاده کنید و البته از آنجا که Nest Hub دوربینی ندارد، می توانید به تصویر گیرنده تماس نگاه کنید اما آن ها نمی توانند شما را ببینند.

برنامه های Nest Hub

برای برگشتن به صفحه اصلی، همیشه می توانید صفحه را به سمت راست بکشید یا برای تنظیمات سریع مانند میزان صدا و روشنایی، صفحه را به سمت بالا بکشید. نمی توانید برنامه ها را دانلود کنید یا وب را مانند تبلت معمولی جست و جو کنید، اما تمام وظایف دستیار Google Nest Hub قرار است از سراسر خانه قابل مشاهده باشد.

از دیگر ویژگی های مفید این برنامه ها می توان به برنامه های معمول و گروهی اشاره کرد که به شما امکان می دهد فیلم ها یا پادکست ها را پخش کنید، دستورالعمل هایی را به کار بگیرید و چراغ هایی که به این سیستم متصل کرده اید را با یک دستور ساده مانند “صبح بخیر” روشن کنید. اگر خانه هوشمند خود را با یک فرمان صوتی کنترل کنید، مشاهده خواهید کرد که دستگاه شما روی صفحه ظاهر می شود. دمای ترموستات خانه را تغییر دهید، دکمه ها و منوی کنترلی را می بینید که دما را تغییر می دهد یا حتی حالت آن را تغییر می دهد.

کنرتل کار های شخصی با Nest Hub

یک دستورالعمل را به صورت صوتی جستجو کنید، یا یکی از آن ها را در تلفن خود پیدا کنید و آن را به دستیار خود ارسال کنید. دستیار Google مواد و دستورالعمل ها را با صدای بلند می خواند و می توانید لیست آن ها را روی صفحه Nest Hub مشاهده می کنید.

نمایش لیست کار ها توسط Google Nest Hub

اگر بپرسید “چه مقدار سس گوجه فرنگی؟” Google متوجه خواهد شد که شما دارید راجع به دستور پخت صحبت می کنید و پاسخ مناسب را می دهد. همچنین می توانید هنگام آشپزی و تماشای فیلم، پخش موسیقی، تنظیم تایمر یا افزودن چیزی به لیست خرید خود و چند وظیفه را با هم انجام دهید. به سادگی بگویید “شروع به پخت و پز” هنگامی که آماده شدید و Google درست به همان جایی که دستور غذا را ترک کرده اید برمی گردد. این یک ویژگی عالی است که از ویژگی مشابه دستورالعمل الکسا در اکو شو جلوتر است.

بخش کنترل والدین دیجیتال در برنامه Google Home به والدین اجازه می دهد فیلترهای ویدیوها و موسیقی هایی را که می توانند روی دستگاه پخش شوند تنظیم کنند. همچنین به شما امکان می دهد ساعات “downtime” را تنظیم کنید که در آن دستیار صوتی به دستورات صوتی واکنش نشان ندهد و فقط برای هشدارها قابل استفاده باشد.

یک قاب عکس دیجیتال فوق العاده هوشمند

دستیار Google Nest Hub به جای دوربین دارای یک سنسور نور محیط و یک ویژگی جدید هوش مصنوعی به نام Ambient EQ است. این ویژگی نور اتاق را اندازه گیری می کند و روشنایی و گرمای تصویر را بر روی صفحه نمایش تنظیم می کند تا مطابقت داشته باشد. نتایج فوق العاده است. ویژگی Ambient EQ به همین دلیل است که فیلم ها در چنین صفحه کوچکی بسیار خوب به نظر برسند، اما وقتی Nest Hub تصویری را به نمایش می گذارد در بهترین حالت است.

Google Nest Hub به عنوان یک قاب عکس هوشمند

شما می توانید با استفاده از برنامه Home حالت محیط Nest Hub را به صورت سفارشی تنظیم کنید تا گالری Google را نشان دهد. همچنین می توانید به آن بگویید که تصاویر شخصی را نشان دهد و Google می تواند آن ها را با استفاده از Live Albums برای شما تنظیم کند.

با استفاده از برنامه Google Photos در تلفن خود، دستیار Google می تواند به شما در مرتب سازی تصاویر بر اساس افراد یا مکان ها بر اساس مکان گرفته شده و افرادی که شناسایی می کند، کمک کند. سپس، اگر به Nest Hub بگویید از تصاویر کودکان خود در حالت محیط استفاده کند، می توانید عکس بگیرید و دستیار Google به طور خودکار عکس های جدیدی را به این ترکیب اضافه می کند.

یک مرکز کنترل خانه هوشمند

بهترین ویژگی دستیار Google Nest Hub کنترل خانه و اینترنت اشیاء است. صفحه کنترل لمسی صفحه هوشمند را به پایین بکشید. این پنل وضعیت خانه شما را نشان می دهد که شامل چند چراغ روشن و دمای فعلی است. دکمه های میانبر را برای کارهای معمول مشاهده خواهید کرد؛ که براساس دستگاه هایی که با «دستیار Google» خود همگام سازی کرده اید تغییر می کند.

با این میانبرها می توانید به سرعت چراغ ها را خاموش، درها را قفل کنید یا پیامی را نمایش دهید. در پایین منوی کشویی، Google چراغ هایی را برای مکان فعلی که به Nest Hub اختصاص داده اید نشان می دهد. همچنین می توانید از این منو برای “مشاهده اتاق” و دیدن همه دستگاه های خود را که توسط اتاق مرتب شده اند استفاده کنید.

صفحه کنترل هوشمند خانه هوشمند Nest Hub از برنامه جدید Google Home استفاده می کند. این برنامه قبلاً برای تنظیم بلندگوهای هوشمند Google و اتصال دستگاه های خانه هوشمند شما بود. اکنون به عنوان یک مرکز کنترل خانه هوشمند نیز فعالیت می کند. می توانید دستگاه ها را به اتاق ها اختصاص دهید. می توانید دوستان را به خانه خود دعوت کنید. اگر دفتر و آپارتمان دارید می توانید وسایل خود را به چندین بخش تقسیم کنید.

دستیار Google Nest Hub اجازه می دهد آمازون، فیس بوک، و گوگل پاسخ سؤالات شما را بدهند

در انتها، Google Nest Hub Max آتی Nest Cam داخلی خواهد داشت تا بتواند وقتی دور هستید داخل خانه را تماشا کند. Cam به صفحه نمایش هوشمند بعدی گوگل اجازه می دهد تا ترفندهای جالب توجهی را انجام دهد. این می تواند حرکات را تشخیص دهد بنابراین فقط با بالا بردن دستتان می توانید موسیقی را پخش کرده و مکث کنید. این تکنولوژی می تواند چهره ها را تشخیص دهد، بنابراین هنگام راه رفتن در اتاق می تواند اعلان های شخصی تعیین شده برای هر فرد را اعلام کند. به علاوه، هنگامی که شما در یک تماس ویدیویی هستید دوربین می تواند به طور خودکار حرکت و بزرگنمایی کند تا شما را در مرکز صفحه قرار دهد.

Hub Max در قیمت گذاری سطح ورودی با Nest Hub فعلی فرق چندانی نخواهد داشت، اما چند دلیل قانع کننده برای هزینه بیشتر ارائه می دهد و عملکرد پیشرفته دوربین ممکن است نمایشگرهای Lenovo و JBL را منسوخ کند.

نتیجه

در حال حاضر، Google Nest Hub بهترین نمایشگر هوشمند است. زیرا هم ارزانترین و هم کاربردی ترین است. همچنین از هر لحاظ غیر از کیفیت صدا به اندازه رقبای خود خوب است. حتی با وجود گزینه های بیشتری که در آینده وجود خواهند داشت، Google Home Hub یک دستیار خانه هوشمند به اندازه کافی خوب است، و قطعاً موجب رضایت شما خواهد شد.

Gerelateerde berichten

دیدگاهتان را بنویسید