آموزش

10 تا از بهترین برنامه های اشتراک گذاری مکان برای اندروید

امنیت موقعیت مکانی شما امری ضروری است، ازاین قبیل صحبتها امروزه برای پنهان کردن موقعیت مکانی شما از شرکتهای بزرگی مانند Facebook ، Google و سایر برنامه های های تبلیغاتی بیشتر شنیده می شود. با این وجود، ممکن است بخواهید به دلایل مختلف موقعیت مکانی خود را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید. برخی خانواده ها مایل هستند یکدیگر را به دلایل ایمنی پیگیری کنند. ممکن است بخواهید موقعیت مکانی خود را برای دوست خود ارسال کنید تا بتواند شما را پیدا کند. به هر صورت، برنامه های اشتراک گذاری مکان در دسترس شما هستند. در اینجا بهترین برنامه های اشتراک گذاری مکان برای اندروید ارائه شده است!

برنامه های اشتراک گذاری مکان برای اندروید :

 1. Facebook Messenger
 2. Find My Kids
 3. GeoZilla
 4. Glympse
 5. Google Maps
 6. Life360
 7. My GPS Location
 8. Snapchat
 9. Carrier family locators
 10. Most GPS apps

Facebook Messenger

Facebook Messenger یکی از چندین برنامه پیام رسان خوب با اشتراک گذاری مکان داخلی است. برنامه باید از موقعیت مکانی شما آگاه باشد، بنابراین اگر به Facebook اعتماد ندارید، گزینه خوبی نخواهد بود. در غیر این صورت، روند کار آسان است. فقط مکان خود را به اشتراک بگذارید و دوستانتان می توانند بر روی آن کلیک کرده و نقشه را باز کنند. این یک ویژگی خوب برای به اشتراک گذاری سریع یک مکان بدون قرار دادن آن در معرض دوستان یا خانواده می باشد. البته فیس بوک هنوز هم می داند ممکن است بهترین گزینه برای برخی از افراد نباشد.

برنامه های اشتراک گذاری مکان برای اندروید : Facebook Messenger

Find My Kids

Find My Kids یک برنامه کنترل والدین است که به والدین کمک می کند مکان بچه هایشان را ردیابی کنند. شما می توانید ببینید که بچه ها به کجا می روند و کجا بوده اند. بسیار ساده کار می کند برنامه باز می شود وبلافاصله اطلاعات را به بهترین شکل ممکن نمایش می دهد. همچنین در یک گپ یکپارچه، با کنترل های امنیتی مختلف می توانید با آسودگی کامل موقعیت مکانی فرزندتان را زیر نظر بگیرید.

برنامه های اشتراک گذاری مکان برای اندروید : Find My Kids

GeoZilla

GeoZilla یک برنامه یاب خانوادگی برای همه است. این برنامه به شما نشان می دهد بچه ها کجا هستند و به بچه ها نشان می دهد که در چه فاصله ای از موقعیت مکانی والدین قرار دارند. والدین می توانند تاریخچه موقعیت مکانی را بررسی کنند و برنامه دارای عملکرد چت نیزمی باشد. می توانید با ردیاب GPS از موقعیت مکانی مورد نظر بهره ببرید اما این برنامه بدون ردیاب به خوبی روی گوشی شما کار می کند. شما می توانید قبل از خرید اشتراک در سال، سه روز آن را به طور رایگان به صورت آزمایشی تست کرده تا اطمینان حاصل از این برنامه را به دست آورید.

برنامه های اشتراک گذاری مکان برای اندروید : GeoZilla

Glympse

Glympse یکی دیگر از سرویس های اشتراک گذاری مکان است و برنامه خوبی به نظر میرسد و برای خدمات آسانتر از این برنامه در تلاش است. شما یک Glympse را برای کسی می فرستید وآنها می بینند که کجا هستید. بدیهی است، شما می توانید Glympse را از دیگران دریافت کنید واز آن به عنوان یک برنامه اشتراک گذاری بهره ببرید. همچنین توانایی تنظیم رویدادها را دارد، بنابراین می توانید از برنامه کاری دیگران آگاه شوید. بیشتر شکایات مربوط به مشکلات اتصال متناوب در برنامه می باشد. اطمینان حاصل کنید که ارتباط اینترنتی خوبی دارید یا ممکن است به مشکل برخورد کنید.

برنامه های اشتراک گذاری مکان برای اندروید : Glympse

Google Maps

Google Maps نوعی گزینه پیش فرض است. عملکرد به اشتراک گذاری موقعیت مکانی آن واقعاً خوب است و احتمالاً بهترین جایگزین برای اشتراک گذاری Find My location اپل می باشد. شما به سادگی دوستان یا خانواده خود را به مخاطبین Google خود اضافه می کنید. از آنجا که Google Maps را باز می کنید ، روی تصویر پروفایل در بالا سمت راست ضربه بزنید و گزینه Sharing موقعیت مکانی را انتخاب کنید. این گزینه برای ما با اهمیت است زیرا می توانید آن را برای دسترسی موقت یا دائمی تنظیم کنید. به علاوه، از نظر منطقی دقیق به نظر میرسد.

برنامه های اشتراک گذاری مکان برای اندروید : Google Maps

Life360

Life360 یکی از محبوب ترین برنامه های اشتراک گذاری مکان در تلفن همراه است. این پلتفرم با سیستم عامل iOS کار می کند، بنابراین برای اکثر خانواده ها یک راه حل مناسب است. این برنامه ردیابی در زمان نیاز، داری هشدار برای هنگام ترک یا رسیدن به مقصد می باشد و یک گپ داخلی را ارائه می دهد. بسته به آنچه می خواهید، اشتراک های مختلفی وجود دارد. برخی از ویژگی های منحصر به فرد، مانند پوشش سرقت تلفن، گزارش های جرم و موارد دیگر وجود دارد. بیشتر شکایات برنامه از مشکلات GPS ناشی می شود، بنابراین قبل ازانجام هر کاری، برای حصول اطمینان حتماً آن را کاملا آزمایش کنید.

برنامه های اشتراک گذاری مکان برای اندروید : Life360

My GPS Location

My GPS Location یک برنامه موقعیت مکانی بسیار ساده است وبه سادگی نشان می دهد که شما در چه موقعیت مکانی قرار دارید. این برنامه شامل مختصات عرض و طولی به همراه ارتفاع است. شما می توانید آن اطلاعات را با هر کسی که می خواهید به اشتراک بگذارید. به نظر می رسد این برنامه برای کوهنوردان و سایر فعالیت هایی از این قبیل طراحی شده است. بنابراین، ما وظیفه خود می دانبم که شما را آگاه کنیم، اگر سیگنالی نداشته باشید نمی تواند چیزی را به اشتراک بگذارد.

برنامه های اشتراک گذاری مکان برای اندروید : My GPS Location

Snapchat

شما به احتمال زیاد می دانید Snapchat چیست و چگونه کار می کند. این برنامه یک پلتفرم پیام رسانی عکس است که به جای پیام های متنی به آنها پیام یا فیلم ارسال می کنید (اگرچه گزینه پیام های متنی نیز وجود دارد). این برنامه شامل یک سرویس موقعیت مکانی اختیاری است. شما می توانید آن را فعال کنید و دوستانتان می توانند شما را پیدا کنند. و از برخی از ابزارهای خاص بهره می برد. به عنوان مثال، شما می توانید فقط با دوستان خاص یا با همه دوستان خود چیزی را به اشتراک بگذارید، ک توصیه ما از لحاظ امنیتی مورد اول می باشد.

برنامه های اشتراک گذاری مکان برای اندروید: Snapchat

Carrier solutions

بسیاری از شرکتهای مخابراتی دارای خدمات مکانی خانوادگی هستند. ما معتقدیم که هر چهار شرکت بزرگ حامل ایالات متحده (T-Mobile ، Verizon ، AT&T و Sprint) دارای این نوع ویژگی ها هستند. شما خدمات را به صورت اسمی فعال می کنید و سپس از برنامه ها برای مشاهده مکانها و انجام کارهای دیگر استفاده می کنید. هریک از این برنامه ها دارای چند ویژگی سرگرم کننده است. به عنوان مثال ، تی تی موبایل برنامه ای را ترتیب داده است که می توانید در طول روز هشدار دریافت کنید.

Most GPS apps

تقریباً تمام برنامه های GPS تا حدی عملکرد اشتراک گذاری موقعیت مکانی را دارند. حداقل اینگونه برنامه ها می توانند مکانهایی را که در فرمت پیام هستند به اشتراک بگذارند تا افراد بتوانند شما را پیدا کنند. به عنوان مثال، اگر در محل مک دونالد قرار دارید، می توانید مکان محلی مک دونالد را برای دیگران به اشتراک بگذارید. معمولاً این برنامه ها در این فرآیند کارایی ندارند اما اگر به یک مکان یاب واقعی نیاز ندارید، GPS شما می تواند یک پاسخ منطقی خوب باشد و دست شما را برای استفاده از برنامه مکان یاب دیگری باز می گذارد.

برنامه های اشتراک گذاری مکان برای اندروید.

موفق و پیروز باشید.

منبع : 10 best location sharing apps for Android

Gerelateerde berichten

دیدگاهتان را بنویسید