10تا از بهترین برنامه موزیک پلیر اندروید

10تا از بهترین برنامه موزیک پلیر اندروید

10تا از بهترین برنامه موزیک پلیر اندروید

این روزها افراد زیادی به نوعی سرویس پخش موسیقی مانند Pandora ،Spotify ،Google Play Music یا Apple Music روی آورده اند. با این حال، بسیاری از ما باقی مانده ایم که به مجموعه رسانه های خود وابسته هستند. اگر مجموعه موسیقی خود را دارید و نیازمند یک پلیر مناسب هستید، در اینجا گزینه های ما برای بهترین برنامه موزیک پلیر اندروید آورده شده است.

البته اگر به برنامه موزیک پلیر اندروید نیاز دارید، ما در اینجا لیستی برای شما داریم!

 1. AIMP
 2. BlackPlayer EX
 3. jetAudio HD
 4. MediaMonkey
 5. Musicolet
 6. Neutron Player
 7. Phonograph
 8. PlayerPro
 9. Poweramp
 10. Pulsar

1. AIMP

10تا از بهترین برنامه موزیک پلیر اندروید : AIMP

AIMP یک برنامه موسیقی موبایل نسبتاً قدرتمند است. این برنامه از رایج ترین انواع فایل موسیقی، از جمله شبکه های اصلی مانند FLAC ،MP3 ،MP4 و موارد دیگر پشتیبانی می کند.

شما همچنین میزبان گزینه های سفارشی سازی، تم ها و سایر موارد جالب مانند آن هستید. این برنامه دارای یک رابط کاربری ساده است و ما هیچ مشکلی برای گردآوری و گوش دادن به موسیقی نداشتیم.

آن را با یک رابط کاربری طراحی مناسب و معقول ساده نگه می دارد. ما همچنین از اکولایزر برجسته آن، پخش مستقیم HTTP و عادی سازی صدا قدردانی کردیم. قطعاً قدمی از بیشتر برنامه های پخش کننده موسیقی اصلی است.

دانلود : AIMP‏

2. BlackPlayer EX

10تا از بهترین برنامه موزیک پلیر اندروید : BlackPlayer EX

BlackPlayer یک برنامه موزیک پلیر اندروید ساده، اما زیبا است که بسیار کمی بین شما و موسیقی شما قرار می دهد. این دستگاه بر روی یک ساختار زبانه کار می کند و می توانید برگه ها را سفارشی کنید تا فقط از آن هایی که در واقع می خواهید استفاده کنید.

علاوه بر این دارای اکولایزر، ویدجت ها، پراکندگی، ویرایشگر برچسب ID3 است، بدون تبلیغات، تم و پشتیبانی از رایج ترین فایل های موسیقی. این گزینه بسیار دلپذیر و ساده برای طرفداران مینیمالیسم است. خوشبختانه، نسخه حرفه ای گران نیست.

دانلود : BlackPlayer EX Music Player‏

3. jetAudio HD

10تا از بهترین برنامه موزیک پلیر اندروید : jetAudio HD

jetAudio از دیرباز مورد علاقه کاربران اندرویدی است زیرا از ویژگی های کافی برای بهتر بودن بیشتر برخوردار است، اما هنوز هم به اندازه کافی ساده برای استفاده همه است.

این یکی از انواع پیشرفته های صوتی است که به عنوان افزونه در اختیار شما قرار می گیرد تا بتوانید تجربه موسیقی خود را کمی بیشتر از حد معمول تغییر دهید.

علاوه بر این، آن را با اکولایزر (کامل با 32 ایستگاه از پیش تنظیم)، جلوه های ساده مانند تقویت باس، ویرایشگر برچسب، ابزارک ها و حتی پخش MIDI ارائه می دهد.

نسخه های رایگان و پولی تقریباً یکسان هستند. نسخه پرداخت شده فقط تبلیغات را حذف کرده و تم اضافه می کند. در صورت اشتراک در Google Play Pass نیز می توانید از این یکی به صورت رایگان استفاده کنید.

دانلود : jetAudio HD Music Player Plus‏

4. MediaMonkey

10تا از بهترین برنامه موزیک پلیر اندروید : MediaMonkey

MediaMonkey کمی از اسب های تاریک در تجارت برنامه های پخش کننده موسیقی است. این دستگاه دارای ویژگی های مختلفی است، از جمله ویژگی های سازمانی برای مواردی مانند کتاب صوتی، پادکست ها و امکان مرتب سازی آهنگ ها توسط مواردی مانند آهنگساز (به جای اینکه فقط هنرمند باشد).

همچنین دارای موارد اساسی مانند اکولایزر است. آنچه MediaMonkey را به یک پخش کننده موسیقی واقعاً بی نظیر تبدیل می کند، امکان همگام سازی کتابخانه موسیقی از رایانه خود با تلفن (و پشت) تلفن از طریق WiFi است.

این مجموعه کمی پیچیده است، اما در واقع یک ویژگی از نوع است. با وجود منحنی یادگیری، نسخه های موبایل و دسک تاپ جزء بهترین دسته کوچک موسیقی جاز یک یا دو هستند، حتی اگر نسخه دسک تاپ کمی گران باشد.

دانلود : MediaMonkey‏

5. Musicolet

10تا از بهترین برنامه موزیک پلیر اندروید : Musicolet

Musicolet یک برنامه موزیک پلیر اندروید بدون BS است. دارای بسیاری از ویژگی های مطلوب است، از جمله بسیاری از مواردی که اغلب آن ها را با برنامه های پخش کننده موسیقی مرتبط نمی کنید.

این شامل یک تجربه واقعا آفلاین، یک رابط کاربری سبک و اندازه کوچک APK است. علاوه بر این، این برنامه دارای صف های متعدد (نادر دیگر)، یک اکولایزر، ویرایشگر برچسب، پشتیبانی از اشعار تعبیه شده، ابزارک ها، مرور پوشه ها و موارد دیگر است.

این یک گزینه عالی برای افرادی است که فقط یک پخش کننده موسیقی را می خواهند که بدون تن دیگر چیزهای اضافی موسیقی پخش کند. همچنین بدون خرید داخلی برنامه و به دلیل عدم دسترسی به اینترنت و بدون تبلیغات کاملاً رایگان است.

دانلود : Musicolet Music Player

6. Neutron Player

10تا از بهترین برنامه موزیک پلیر اندروید : Neutron Player

Neutron Music Player یکی دیگر از برنامه های موسیقی است که تقریباً محبوب آن نیست که احتمالاً باید باشد. این موتور دارای یک موتور رندر صوتی 32/64 بیتی است که (طبق گفته توسعه دهندگان) مستقل از سیستم عامل اندروید است.

ایده این است که به پخش بهتر صدا کمک می کند. همچنین دارای بسیاری از ویژگی های دیگر، از جمله پشتیبانی از انواع فایل های منحصر به فرد (flac ،MPC و …)، اکولایزر داخلی و میزبان سایر ویژگی های خاص شنوایی دیگر است. کمی گران است و UI قطعاً بهترین لیست در این لیست نیست. با این حال، همه چیز در مورد آن خوب است.

دانلود : Neutron Music Player

7. Phonograph

10تا از بهترین برنامه موزیک پلیر اندروید : Phonograph

Phonograph یکی از معدود برنامه های پخش کننده موسیقی اپن سورس است و سبک و آسان برای استفاده است. این نرم افزار دارای یک رابط کاربری ساده و ساده طراحی متریال است.

در صورت وجود تم نیز می توانید تم را تغییر دهید، اما ویرایشگر تم قدرتمند نیست. در کنار آن، یکپارچه سازی Last.fm، یک ویرایشگر برچسب، ویژگی های لیست پخش، ابزارک صفحه اصلی و برخی از ویژگی های ناوبری دیگر را دریافت خواهید کرد.

این گزینه بسیار ساده و گزینه ای عالی برای کسانی است که فقط می خواهند موسیقی خود را گوش دهند بدون اینکه کاری در این راه داشته باشند. این برنامه بدون خرید داخلی برنامه با Google Play Pass نیز موجود است.

دانلود : Phonograph Music Player‏

8. PlayerPro Music Player

10تا از بهترین برنامه موزیک پلیر اندروید : PlayerPro Music Player

PlayerPro Music Player یکی دیگر از برنامه های موسیقی کمتر شناخته شده است که باید کمی ترافیک بیشتری کسب کند. این ویژگی دارای رابط کاربری مناسبی است که همه چیز را در کنار پوسته هایی که می توانید برای سفارشی سازی بیشتر آن را بارگیری و نصب کنید، آسان می کند.

همچنین می توانید از پخش ویدیو، یک اکولایزر، ده باند، پشتیبانی از Android Auto و Chromecast، جلوه های صوتی متنوع، ابزارک ها و برخی از ویژگی های جالب کمی مانند توانایی لرزش تلفن برای گرفتن آهنگ برای تغییر آهنگ استفاده کنید.

حتی از موسیقی Hi-Fi پشتیبانی می کند (حداکثر 32 بیتی، 384kHz). شما می توانید قبل از جعل کردن 4.99 دلار، برنامه را به صورت رایگان نسخه ی نمایشی کنید.

دانلود : PlayerPro Music Player

9. Poweramp Music Player

10تا از بهترین برنامه موزیک پلیر اندروید : Poweramp Music Player

Poweramp مدت هاست که یکی از گزینه های برنامه پخش کننده موسیقی برای بسیاری از کاربران اندرویدی است. این رابط براق با مضامین دارد که می توانید از فروشگاه Google Play دانلود کنید.

رابط کاربری گاهی اوقات می تواند خیلی خوب باشد. در غیر این صورت سریع، کارآمد و قدرتمند است. این برنامه همچنین شامل بسیاری از ویژگی های پخش از جمله پخش crossfade است و از چندین لیست پخش به همراه Android Auto پشتیبانی می کند. همچنین ابزارک ها، ویرایش برچسب ها و تنظیمات سفارشی سازی بیشتری را پیدا خواهید کرد.

دانلود : Poweramp Music Player

10. Pulsar Music Player

10تا از بهترین برنامه موزیک پلیر اندروید : Pulsar Music Player

Puslar قطعاً یکی از بهترین برنامه های پخش کننده موسیقی است که هم اکنون در دسترس است. این ویژگی ها شامل طراحی متریال به زیبایی انجام شده، ویرایش برچسب، پخش بدون شکاف، لیست پخش های هوشمند و یک تایمر خواب است.

Puslar همچنین دارای پشتیبانی Chromecast و برخی از بهترین پشتیبانی های Android Auto است که از هر برنامه موجود در لیست دیده ایم. این برنامه به اندازه برخی از گزینه های پرداخت شده از نظر ویژگی سنگین نیست، اما لزوماً به معنای بد بودن آن نیست. این گزینه عالی است برای کسانی که به دنبال برنامه ای کم حجم، سبک و خوب هستند. نسخه حرفه ای ارزان قیمت است و فقط چند ویژگی دیگر را اضافه می کند.

دانلود : Puls Pulsar Music ‏

موفق و پیروز باشید.