مجله تکنولوژی

جدیدترین تکنولوژی های دنیای گیمینگ و بازی در سال 2021

گیمنگ 2021

انتظار می رفت صنعت جهانی گیمینگ از 167.2 میلیارد دلار در سال 2019 به 166.4 میلیارد دلار در سال 2020 سقوط کند. این سقوط عمدتاً به دلیل رکود اقتصادی در کشورها به دلیل شیوع COVID-19 بود. علاوه بر این، پیش بینی می شود که با توجه به بیماری همه گیر COVID-19، بیشتر افراد در خانه بمانند و این کاهش یابد. با این وجود، می توان انتظار داشت که ترند ها و تکنولوژی های جدید گیمینگ و بازی در سال 2021 چهره این صنعت را دگرگون کند.

توسعه دهندگان بازی در سراسر دنیا دائماً در تلاشند تا تجربه گیمر، راه اندازی و ویرایش کدهای پلتفرم های مختلف مانند PlayStation ،Xbox و Windows PC را بهبود بخشند، که در یک محصول از طریق پلتفرم ابر به یک محصول ارائه می شود.

انتظار می رود که سود گیمینگ در سال 2021 به 180.1 میلیارد دلار برسد. ما قبلاً کشف کرده ایم که بازی های موبایلی جهان را در دست گرفته اند و انتظار می رود که سهم بازار آن 59٪ رشد کند. علاوه بر این، پیش بینی می شود که بازی های رایانه ای در سال 2021 32.3 میلیارد دلار سود کسب کنند و 19 درصد از بازار جهانی بازی ها را داشته باشند.

با این مقاله، ما امیدواریم که بتوانیم ایده ای کلی از ترند های گیمینگ و تأثیر آن ها بر بازار را به شما ارائه دهیم. بنابراین، بیایید تکنولوژی ها و پیش بینی های اصلی گیمینگ در 2021 را بررسی کنیم که تأثیر زیادی در صنعت بازی در آینده خواهد گذاشت.

تکنولوژی های ترند گیمینگ در2021

با در نظر گرفتن این واقعیت که صنعت گیمینگ بسیار سریع پیشرفت می کند، می توان با اطمینان گفت که، در سال 2021 دنیای بازی ها کاملاً متفاوت خواهد بود. بر اساس نظرات مختلف متخصصان این صنعت، این موارد مهم ترین تکنولوژی های ترند در این صنعت هستند.

واقعیت مجازی (VR)

واقعیت مجازی در گیمینگ 2021

این فناوری می تواند به گیمر ها آنچه می خواهند (یک تجربه فریبنده عمیق) بدهد. در حال حاضر، تجهیزات VR هنوز بسیار پرهزینه هستند. پیش بینی توسعه فناوری باعث می شود که آن ها هم برای گیمرهای حرفه ای و باتجربه و هم برای گیمر های تازه کار بسیار مقرون به صرفه تر باشند.

واقعیت افزوده (AR)

واقعیت افزوده در گیمینگ 2021

همچنین انتظار می رود این برنامه در آینده به یک تغییر دهنده اصلی دیگر صنعت گیمینگ تبدیل شود. چرا اینقدر محبوب خواهد شد؟ این چند دلیل وجود دارد: AR به منظور ایجاد تعاملی در تجربه بازی، به دلیل ترکیب دنیای واقعی با دنیای مجازی، توجه گیمیر های بیشتری را جذب می کند و لبه های واقعیت را تحت فشار قرار می دهد، گاهی اوقات یک فاکتور کنترل حرکت به روند اضافه می شود.

گرافیک بهتر

گرافیک های بهتر در گیمینگ 2021

گرافیک بازی های ویدیویی هر ساله بسیار بهتر و واقع بینانه تر می شوند. برای ساختن یک شخصیت، اکنون می توانید یک بازیگر زنده را کاملاً دیجیتالی کنید، ظاهر و حرکات صورت او را به صفحه نمایش منتقل کنید. جزئیات طراحی نیز بهتر می شود و به گیمر اجازه می دهد حداکثر احساسات را از بازی حس کند. این تکنولوژی همواره با پیشرفت تکنولوژی در کارت های گرافیک، پیشرفت می کند.

تشخیص چهره و صدا

تشخیص چهره و صدا در صنعت گیمینگ

فناوری تشخیص چهره قبلاً در زمینه های مختلفی مورد استفاده قرار گرفته است و گیمینگ یکی از آن هاست. توسعه بیشتر فناوری نشان می دهد که به زودی گیمرها این فرصت را پیدا می کنند که ظاهر خود را اسکن کنند تا شخصیت های مشابه خود را در بازی های مختلف توسعه دهند. یک تغییر مشابه در تشخیص صدای انسان در نظر گرفته می شود. با استفاده از آن قادر خواهید بود کل گیم پلی را کنترل کرده و حتی کنسول را خاموش و روشن کنید. این فناوری در صورت پرده برداری می تواند یکی از مهیج ترین تکنولوژی های 2021 در گیمینگ باشد.

5G به پیشرفت در Cloud Gaming ادامه خواهد داد

تکنولوژی 5G

به نظر می رسد که می توانیم سال 2019 را سال 5G بنامیم، اما 2019 سالی بود که آغاز گذار به سمت پذیرش جهانی 5G را نشان داد. سال 2020 سالی بود که 5G واقعاً جریان اصلی را پیدا کرد اما تکنولوژی 5G تلاش خواهد کرد تا بر آخرین پیشرفت ها در تجارت بازی تأثیر بگذارد و با استفاده از سرعت زیاد و Cloud Gaming گیمینگ مبایل را دگرگون کند.

برای اینکه رقابتی باقی بماند، دستگاه به شدت توانایی پخش خود را تقویت کرده و کتابخانه های خود را برای خدمت به مخاطبان در حال رشد به روز می کند.

گوشی های هوشمند گیمینگ

گوشی های گیمینگ جدید

بازار بازی های گوشی های هوشمند شاهد رشد سریع بوده و به عنوان فرصتی مقرون به صرفه برای سرمایه گذاران، توسعه دهندگان موبایل و ناشران به کار می رود. همچنین، علی رغم شیوع COVID-19 که بر دنیای فناوری تأثیر می گذارد، بازی های آنلاین سرعت خود را به عنوان یکی از بهترین گزینه ها برای ماندن در سرگرمی در خانه افزایش می دهد. بازار گیمینگ شاهد یک افزایش حیاتی در دانلود بازی های مختلف و زمان صرف شده و مشارکت در بازی های آنلاین در سال 2021 است.

مهم ترین نکات بازار گیمینگ – پیش بینی جهانی 2020-2021

  • برای بازار گیمینگ پیش بینی می شود که در سال های 2020-2021 بیش از 10٪ در بازار ثبت شود.
  • اطلاعات دقیق در مورد عواملی که رشد بازار گیمینگ را طی سه سال آینده تحریک می کنند.
  • برآورد دقیق سهام بازار جهانی گیمینگ و سهم آن در بازار مادر.
  • پیش بینی دقیق بازار بازی در مورد ترند های آینده و تغییرات رفتار کاربر.
  • تجزیه و تحلیل کامل از جنبه های رقابت بازار و اطلاعات دقیق در مورد چندین فروشنده.
  • جزئیات کامل عواملی که رشد شرکت های بازی سازی را به چالش می کشند.

COVID-19 چگونه صنعت گیمینگ را به سطح بعدی می رساند؟

مانند بسیاری از شرکت ها، صنعت گیمینگ نیز به ابتکارات جامعه کمک می کند تا اثرات COVID-19 را تعدیل کنند. بازی معمولاً یک فعالیت در خانه است و تیتر های دائمی نشان می دهند که در طی همه گیر شدن بیماری در حال رشد است. کنار اقدامات اجتماعی، نتیجه COVID-19 در زمینه بازی، گسترش گسترده مخاطبان در دسترس ناشران بوده است.

برای صنعت گیمینگ گسترده تر، ویروس کرونا تاخیر های موقت در تولید سخت افزار بازی را ایجاد می کند، زیرا کارخانه های سراسر جهان با زنجیره تامین مواجه هستند. علاوه بر این، سازندگان بازی در حال کار بر روی به دست آوردن بهره وری هستند زیرا کارمندان بیشتری از راه دور کار می کنند.

بنابراین، بدون شک COVID-19 باعث افزایش مشارکت در صنعت گیمینگ شده است اما همچنین دارای سخت افزار و توسعه نرم افزاری پیچیده ای است که واقعاً باید بهبود یابد.

سازندگان بازی چه نکاتی را باید در نظر بگیرند؟

با توجه به همه موارد بالا، ما می توانیم یک توصیه مهم به توسعه دهندگان بازی بدهیم: اگر می خواهید در این تجارت پر رونق باشید، تکنولوژی های جدید و ترند ها را دنبال کنید. بازی های مبتنی بر واقعیت مجازی یا واقعیت افزوده، تشخیص چهره و صدا را بسازید که از کیفیت گرافیکی شگفت انگیزی برخوردار باشد و به راحتی برای گوسی های همراه در دسترس باشد.

فقط روی یک گروه سنی یا فقط گیمر های زن / مرد تمرکز نکنید – گسترده تر فکر کنید، سعی کنید محصولی بسازید که برای بزرگترین گروه ممکن جذاب باشد. تنها با رعایت این قوانین، سازندگان بازی ها در چنین زمینه رقابتی موفق می شوند.

نتیجه گیری کلیدی بازار جهانی بازی

  • انتخاب رو به افزایش هدست های واقعیت افزوده و واقعیت مجازی (VR) تکنولوژی نوظهور در بازار جهانی بازی است که در سال 2021 نیز در حال پیشرفت است.
  • بازی ها به عنوان سرویس رویکردی کاملاً جدید در بازار گیمینگ است. این کار راحتی کاربر، سازگاری، تعامل و همچنین زمان صرف شده برای بازی ها را افزایش می دهد و به احتمال زیاد رشد بازار را در دوره پیش بینی (2020-2021) به همراه دارد.
  • درآمد حاصل از شرکت های فعال در صنعت گیمینگ نیز در طی سال افزایش مهمی را نشان داده است.

چشم انداز آینده برای بازار جهانی گیمنگ چگونه خواهد بود؟

بازار گیمنگ در سال های بعد با رشد بیش از 200 میلیارد دلار در پایان سال 2023 به رشد خود ادامه خواهد داد. بعداً پیش بینی می کنیم بازار بازی ها با CAGR + 8.3٪ به 200.8 میلیارد دلار برسد.

رشد درآمد بازی های کنسول هر ساله کاملاً رشد خواهد کرد، اگرچه پیش بینی نمی کنیم درآمد قبل از 5-6 سال از زمان رونق به دو رقمی برسد. بازی های موبایل به طور کلی سریعترین رشد را دارند.

صنعت جهانی گیمنگ: موانع و محدودیت ها

خبر خوب برای سرمایه گذاران در این بازار، گیمرها است و ناشران به طور فزاینده ای به نقاط مشترکی می رسند تا بازی ها را به اوج موفقیت تجاری برسانند.

با ظهور فناوری هایی مانند گرافیک فشرده، واقعیت مجازی سه بعدی و انتشار دیجیتال، پایگاه گیمر همچنان جریان دارد و هر دقیقه برای بازیکنان در بازار صنعت بازی کارآمد تر می شود. آینده صنعت گیمینگ با پاسخ بسیار زیاد به بازی های کنسول تک نفره مانند God of War 4 و بازی های چند نفره مانند Dota 2 ، PUBG، درخشان تر به نظر می رسد.

با این حال، مواردی مانند حریم خصوصی، قوانین و مقررات و نگرانی های مربوط به کلاهبرداری در هنگام معاملات بازی پیش بینی می شود که رشد بازار را کاهش دهد، این یک محدودیت اصلی برای بازار است.

آینده صنعت جهانی گیمنگ در سال 2021

در این وضعیت همه گیر COVID-19، مردم مجبور می شوند که وقت بیشتری را در خانه بگذرانند، آن ها به دنبال راه های جدید برای گذراندن وقت هستند و بیشتر به بازی ها روی می آورند. سال 2020 سال جالبی برای صنعت گیمینگ بوده است. با گذشت یک دهه جدید، ما هیجان زده ایم که می بینیم صنعت در سال 2021 به کجا می رود.

نتیجه

از آنجا که همه گیری، شرکت های رسانه ای و مارک های تجاری را برانگیخته است، همچنان بازار قابل توجهی از مصرف کنندگان در گیمنگ باقی مانده است. ما باید انتظار داشته باشیم که صنعت گیمینگ با همکاری سایر بخش های سرگرمی رشد همکاری داشته باشد.

انتظار می رود بازار جهانی گیمنگ در طی دوره پیش بینی، بین سال های 2020 و 2026، با نرخ قابل توجهی رشد کند. در سال 2020، این بازار با سرعت متوسطی رو به رشد بود و با افزایش تصویب برنامه ها توسط برند های اصلی، رشد بازار پیش بینی می شود.

علاقه بیشتر به بازی ممکن است جابجایی را که از قبل در جریان است، به سمت تحویل بازی ها از طریق سیستم عامل های تلفن همراه و ابری تسریع کند. با رشد نوآوری های تکنولوژیکی، مطمئناً انتظار می رود صنعت بازی آینده درخشانی داشته باشد.

Gerelateerde berichten

دیدگاهتان را بنویسید