معرفی محصول

کیبورد های مخصوص تایپ

کیبوردهای مخصوص تایپ

ما در این مقاله با نام ” کیبورد های مخصوص تایپ ” به دنبال خرید بهترین کیبورد برای افرادی هستیم که مدت زمان زیادی را به تایپ اختصاص می دهند. تایپیست ها باید برای تایپ سریع تر کیبوردی داشته باشند تا هنگامی که مدت طولانی تایپ می کنند، مشکلی نداشته باشند.

تاپیست ها باید از کیبوردهایی استفاده کنند که نرم بوده و ترجیحا مکانیکی باشد و از طرفی این کیبوردها باید دارای دکمه هایی نرم باشند که بلافاصله پس از فشردن به حالت اولیه خود بازگردند.

اگر به دنبال خرید یک کیبورد مناسب برای تایپ هستید این مقاله به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. بهترین مدل های کیبورد برای تایپیست ها و گیمرها که از کیبوردها زیاد استفاده می کنند، کیبوردهای مکانیکی است.

کیبورد های مکانیکی در مقابل کیورد های معمولی با کیفیت تر هستند. البته که به همان نسبت دارای قیمت بالاتری می باشند. اما ارزشمند تر از کیبورد های معمولی هستند.

این صفحه کلیدها دارای طول عمر بالایی هستند. علاوه بر آن می توان به این نکته اشاره کرد که کیبوردهای مکانیکی از فنر و فلز ساخته شده اند. کار با این نوع کیبوردها بسیار لذت بخش تر از کیبوردهای معمولی است و درست است که قیمت این کیبورد ها در مقایسه با صفحه کلید های معمولی بالاتراست اما لذت کار با این کیبورد ها برای افرادی که زیاد با کیبورد کار می کنند و در روز مدت زمان زیادی را برای تایپ می گذارند ارزشمند است و می توانند با خیال راحت پول بیشتری را به نسبت کیبوردهای معمولی پرداخت کنند.

انواع کیبورد های مخصوص تایپ

کیبورد Razer BlackWidow Tounament Edition Chroma

کیبوردهای مخصوص تایپ ریزر
کیبورد Razer BlackWidow Tounament Edition Chroma

این کیبورد برای تایپیست ها مناسب می باشد و هرکلید قابلیت فشردن تا 80 میلیون بار را دارد. این کیبورد محصولی از کمپانی ریزر است ودارای رابط صدا  و نور نیز می باشد. این کیبوردها دارای طول عمر بالا بوده و به نسبت کارایی که دارد دارای قیمت مناسبی نیز می باشد.

کیبورد TOMOKO

کیبورد های مخصوص TOMOKO
کیبورد TOMOKO

این کیبورد که یکی از کیبوردهای مکانیکی است که در بالا برخی از ویژگی های آن را بیان کرده ایم که این کیبوردهای مکانیکی در مقایسه با کیبورد های معمولی بهتر است. این کیبورد در مقایسه با سایر کیبوردهای مکانیکی قیمت مناسب تری دارد.

این کیبورد به دلیل مکانیکی بودن برای تایپیست ها مناسب است. از طرفی این کیبورد به این دلیل که دارای نور پس زمینه نمی باشد ممکن است برای بسیاری جذاب نباشد. از طرفی یکی دیگر از ویژگی های آن ضد آب بودن آن می باشد و علاوه بر آن دارای سواخ هایی برای خروج آب و مایعات می باشد و ضد شوک است.

این کیبورد در مقایسه با کیبورد های دیگر کوچک بوده و دارای 87 کلید می باشد. این کیبورد علاوه بر ویژگی های مثبتی که دارد دارای ویژگی های منفی نیز می باشد به عنوان مثال بدون رابط صدا بوده و همچنین از ویژگی های منفی آن می توان به صدای زیاد آن هنگام تایپ اشاره کرد.

در نهایت این کیبورد به نسبت کیفیت و قیمت مناسبی که دارد، می تواند برای تایپیست ها مناسب باشد.

کیبورد Logitech G610 Orion

کیبوردهای مخصوص تایپ
کیبورد Logitech G610 Orion

این کیبورد محصولی از کمپانی لاجیتک است و برای افرادی مناسب می باشد که نسبت به صدای کیبوردها حساسیت دارند زیرا دارای صدای بسیار کمی هنگام تایپ است. این کیبورد برای گیمرها نیزمناسب است زیرا دارای نور پس زمینه می باشد که قابلیت شخصی سازی دارد. این کیبورد برای تایپیست ها چندان مناسب نیست. از طرفی این کیبورد برای افرادی که به دنبال خرید کیبوردهای نورانی می باشند چندان مناسب نیست زیرا فقط دارای نور پس زمینه سفید است. این کیبورد بی سر و صدا بوده و از طرفی می توان به این نکته هم اشاره کرد که این کیبورد دارای رابط صدا و USB نمی باشد.

کیبورد Das Keyboard Prime

کیبورد برای تایپیست ها
کیبورد Das Keyboard Prime

این کیبورد دارای نور پس زمینه سفید می باشد و علاوه بر آن می توان به هاب USB آن نیز اشاره کرد. البته این کیبورد دارای رابط صدا نمی باشد. رابط های آن از نوع USB2.0 می باشد.

این کیبورد که دارای طراحی زیبایی است می تواند برای تایپیست ها انتخاب مناسبی باشد.

کیبورد Microsoft with Fingerprinter ID

کیبورد مخصوص تایپ
کیبورد Microsoft with Fingerprinter ID

این محصول توسط کمپانی مایکروسافت طراحی و تولید شده است که بسیار شیک و دارای طراحی زیبایی می باشد. این کیبورد کیفیت بالایی دارد و بسیار شبیه به کیبورد های اپل است.

این نکته نیز حائز اهمیت است که این صفحه کلید علاوه بر کیفیت و زیبایی قیمت بالایی نیز دارد و اگر به دنبال این مدل از کیبوردها می باشید بهتر است ویژگی های این کیبورد را نیز بررسی کنید.

از طرفی یکی دیگر از قابلیت های این کیبورد وجود حسگر تشخیص اثر انگشت است که در کنار کلید Alt قرار گرفته است.

ما مدل های مختلف کیبورد های مخصوص تایپ را به شما معرفی کردیم، اما در نهایت این شما هستید که می توانید هرکدام از این کیبوردها را که می پسندید، انتخاب کنید.

خرید انواع کیبورد

شما می توانید برای خرید انواع کیبورد، از کیبورد های ما در فروشگاه اینترنتی تک یک بازدید نمایید.

Gerelateerde berichten