مجله تکنولوژی

کنفرانس WWDC 2020 اپل در ماه ژوئن برگزار می شود!

کنفرانس WWDC 2020

اپل امروز اعلام کرد کنفرانس WWDC 2020 توسعه دهندگان جهانی خود را در ماه ژوئن برگزار می کند. WWDC 2020، اکنون در سی و یکمین سال خود یک فرمت کاملاً جدید آنلاین و با محتوا را برای مصرف کنندگان، مطبوعات و توسعه دهندگان به طور یکسان شکل می دهد.

این رویداد آنلاین فرصتی برای میلیون ها نفر از توسعه دهندگان خلاق و نوآور، برای دسترسی سریع به آینده iOS ،iPadOS ،macOS ،watchOS و tvOS خواهد بود.

فیل شیلر، معاون ارشد اپل در بازاریابی جهانی گفت: “ما ماه ژوئن WWDC 2020 را به شیوه ای ابتکاری به میلیون ها نفر از توسعه دهندگان در سراسر جهان ارائه می دهیم و کل جامعه توسعه دهندگان را با یک تجربه جدید همراه می کنیم”.

وی گفت: وضعیت سلامتی فعلی و شیوع ویروس کرونا ما را ملزم ساخته است که یک قالب جدید برای کنفرانس WWDC 2020 ایجاد کنیم تا یک برنامه کامل را با سخنرانی و جلسات آنلاین ارائه دهد. این موضوع یک تجربه یادگیری عالی را برای کل جامعه توسعه دهنده ما، در سراسر جهان فراهم می سازد. ما تمام جزئیات را در هفته های آینده به اشتراک خواهیم گذاشت.

فیل شیلر، معاون ارشد بازاریابی اپل

کریگ فدریگی، معاون ارشد مهندسی نرم افزار اپل گفت: “با تمام محصولات و فناوری های جدیدی که روی آن ها کار کرده ایم، WWDC 2020 کنفرانسی بزرگ خواهد بود. من مشتاقانه منتظر هستم كه توسعه دهندگان ما از این راه جدید با مهندسین اپل در ساخت فناوری ها و چارچوبی كه در آینده در همه سیستم عامل های اپل ایجاد می شود، در تعامل باشند”.

برنامه WWDC 2020 کل جامعه توسعه دهنده جهانی اپل را شامل می شود که هم اکنون بیش از 23 میلیون برنامه نویس ثبت شده در بیش از 155 کشور و منطقه را شامل می شود.

کنفرانس WWDC 2020

اپل همچنین اعلام كرد مبلغ 1 میلیون دلار به سازمان های محلی San Jose برای جبران خسارت ناشی از فرمت جدید آنلاین WWDC 2020 اختصاص خواهد داد.

App store امن ترین و پرتحرک ترین بازار برنامه در جهان است و بیش از نیم میلیارد نفر هر هفته از آن بازدید می کنند.

این فروشگاه امن ترین مکان برای یافتن نرم افزار برای کاربران است و در 155 کشور و منطقه به آن دسترسی دارند. توسعه دهندگان بیش از 155 میلیارد دلار از زمان آغاز به کار App Store در سال 2008 درآمد کسب کرده اند.

امروز اپل با استفاده از آیفون، آیپد، مک، اپل واچ و اپل تی وی در جهان نوآوری را رهبری می کند. چهار سیستم عامل نرم افزاری اپل با نام های iOS ،macOS ،watchOS و tvOS، شناخت تجربیات یکپارچه ای را در تمام دستگاه های اپل ارائه می دهند.

Gerelateerde berichten

دیدگاهتان را بنویسید