مینی کیس چیست و چه خصوصیاتی دارد؟

مینی کیس چیست

مینی کیس چیست و چه خصوصیاتی دارد؟

ما در این مقاله با عنوان “مینی کیس چیست” می خواهیم به شما در خرید مینی کیس ها کمک کنیم تا بتوانید بهترین خرید را داشته باشد. پس اگر قصد خرید یک مینی کیس را دارید مقاله ی “مینی کیس چیست ” ما را بخوانید.

مینی کیس ها

مینی کیس چیست
مینی کیس هترون

این روزها با پیشرفت تکنولوژی می توان راحت تر کار کرد و دیگر نگران محدودیت ها نبود.

به طور مثال اگر به دنبال خرید یک کیس کامپیوتر باشید و این نکته هم برای شما حائز اهمیت باشد که فضای کافی برای قرار دادن کیس های بزرگ ندارید، می توانید از تکنولوژی جدیدی که این روزها بر سر زبان ها افتاده و در بازار طرفداران خود را پیدا کرده است استفاده کنید. مینی کیس ها که کیس هایی در ابعاد کوچکتر هستند برای شما مفید بوده و می توانند نیازهای شما را برطرف سازند.

مینی کیس ها درواقع کیس های معمولی هستند با این تفاوت که دارای ابعاد کمتری نسبت به کیس های معمولی هستند.

برخی از افراد تصور می کنند به دلیل کوچک بودن یک سری از ویژگی های این کیس ها با کیس های معمولی متفاوت است. اما اینگونه نیست و تفاوت زیادی بین این دو کیس وجود ندارد. اما این خریدار است که با توجه به نیازی که دارد یکی از این دو کیس را انتخاب می کند.

قیمت مینی کیس ها

بسته به مدل و برند آن دارای قیمت های متفاوتی می باشد که قیمت این مینی کیس ها با کیس های معمولی مقایسه نمی شوند.

مینی کیس ها برای محیط های اداری بسیار مناسب است و برای انجام کارهای اداری و محاسباتی و.. عملکرد مطلوبی دارد. البته نباید از آنها انتظار داشت برنامه های سنگین گرافیکی را اجرا کنند اما با این وجود می توان از برنامه های گرافیکی سبک تر مانند فوتوشاپ و کورل استفاده کرد.

همچنین این کامپیوترها قابلیت این را دارند که در محیط هایی با شرایط سخت استفاده شوند که این موضوع به علت کوچک بودن ابعاد این کیس و مناسب بودن برای کارهای اداری می باشد.

این کامپیوترها را میتوان در محیط های اداری به راحتی در روی میز یا پشت مانیتورها قرار داد.

مقایسه بین مینی کیس و کیس های معمولی

اولین نکته که این مینی کیس ها توانسته اند خریداران را جذب کنند این است که این مینی کیس ها جای کمتری نسبت به کیس های معمولی می گیرند وقابل حمل تر هستند.

با وجود کوچک بودن این مینی کیس ها قیمت بیشتری نسبت به کیس های معمولی دارند.

این مینی کیس ها در مقایسه با کیس های معمولی دارای مصرفی انرژی پایین تری هستند. به گونه ای که به جرئت می توان گفت تا 90% مصرف برق را کاهش می دهد.

شما برای نصب مادربردها برروی مینی کیس ها باید از مادربرد های مخصوص خودشان استفاده کرد.

درواقع در مقایسه این دو مدل کیس می توان به این نتیجه رسید که باز هم بستگی به نظر شما دارد که به کدام کیس علاقه مند هستید.

فروشگاه تک یک

فروشگاه آنلاین تجهیزات و لوازم جانبی کامپیوتر

عمر مفید این مینی کیس ها

عمر مفید این مینی کیس ها دو برایر کیس های معمولی می باشد. به عبارتی 185000ساعت عمر مفید این مینی کیس ها می باشد.

مینی کیس چیست
مینی کیس کامپیوتر

برنامه ها ونرم افزارها

مینی کیس ها قابلیت نصب تمام برنامه ها و نرم افزارها را دارند و علاوه بر آن از تمام سیستم عامل ها پشتیبانی می کند.

در نهایت همانطور که گفتیم از نظر ما تفاوت زیادی بین کیس های معمولی و مینی کیس ها نیست. و شما با در نظر گرفتن شرایط محیط کاری یا خانگی و یا محیط های مد نظرتان می توانید تصمیم بگیرید که از کدام یک از این کیس ها استفاده کنید.

البته از محلی که سیستم را می خواهید بخرید برای تصمیم نهایی تان مشاوره بگیرید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.