معرفی محصول

معرفی و بررسی کیس کامپیوتر دیپ کول

کیس کامپیوتر دیپ کول

این روزها که تکنولوژی پیشرفت کرده است و اغلب افراد با کامپیوتر سر و کار دارند. یکی از لوازم جانبی کامپیوتر کیس کامپیوتر است، که در ادامه آن را توضیح می دهیم. ما در این مقاله با نام ” کیس کامپیوتر دیپ کول ” به شما کمک می کنیم تا بتوانید بهترین کیس ها را خریداری کنید.

کیس ها به نسبت سایر قطعات کامپیوتر بزرگ تر است. اگر شما نخواهید از یک کیس کامپیوتر استفاده کنید می توانید تمام قطعات داخل آن را روی یک میز کنار بقیه قطعات بچینید و شروع به استفاده از کامپیوتر کنید.

کیس وسیله ای است که این قطعات کامپیوتری را برای شما جمع آوری و منظم می کند. وجود کیس علاوه بر اینکه به شما در منظم کردن سیستم تان کمک می کند می تواند قطعات داخل سیستم شما را نیز از گرما در امان نگه دارد.

شما با خرید کیس می توانید سیستم خود را به خنک کننده مجهز کنید تا از آسیب هایی که گرما به سیستم شما وارد می کند جلوگیری کنید.

کیس کامپیوتر تنها جعبه ای فلزی یا پلاستیکی نیست. کیس ها علاوه بر اینکه باعث زیبایی سیستم ما می شود از قطعات ما هم در برابر ضربه ها و شوک ها محافظت می کند. 

کیس های کامپیوتر براساس جنس بدنه، قابلیت های برند و…قیمت گذاری می شوند که قیمت آن ها بین چند ده هزار تومان تا چند میلیون تومان متغیر است.

این نکته نیز وجو دارد که اغلب افرادی که برای خریداری سیتم می روند وقت زیادی برای خرید کیس نمی گذارند شاید علت آن این است که کیس فقط به عنوان در بردارنده قطعات سخت افزاری می باشد.

درابتدا باید کیس را از لحاظ استاندار بودن بررسی کنیم. این استاندارد بودن به این معنی است که قطعات هرکدام جای مناسبی در کیس داشته باشند و بتوان سیستم های خنک کننده را روی آن به راحتی نصب کرد.

از طرفی جنس آن کیس باید به گونه ای باشد تا از هدف اصلی خرید کیس ما را دور نکند. این نکته نیز قابل توجه است که کیس های بی کیفیت زیادی در بازار وجود دارند که با فشار دست به داخل فرو می روند و دچار تورفتگی می شوند متاسفانه هنوزهم این کیس ها تولید و به بازار ارائه می شوند.

فروشگاه تک یک

فروشگاه آنلاین تجهیزات و لوازم جانبی کامپیوتر

اگر هم قیمت این کیس ها برای شما ملاک نمی باشد می توانید از کیس هایی که دارای خنک کننده هستند استفاده کنید.

در اکثر کیس های ارزان قیمت هوای تازه از سمت جلوی کیس وارد می شود و بعد از عبور از مادربرد از قسمت پشت کیس خارج می شود.

وجود دریچه ها و فضاهایی برای سیستم های خنک کننده به شما کمک می کند تا از آسیب رسیدن به قطعات داخل کیس جلوگیری کند.

داخل کیس ها از فن ها وسیستم های خنک کننده ای استفاده می شود که امکان دارد دارای نویز سر و صدای بالایی باشد استفاده از کیسی که این نویز ها را کاهش دهد به شما کمک می کند تا از این سر وصداها جلوگیری کنید.

این عمل به وسیله ی چهار روش امکان پذیراست حذف یا تعویض فن ها، درزبندی کیس، استفاده از عایق های صدا، کاهش سرعت فن ها.

DEEPCOOL DUKASE V3

کیس کامپیوتر دیپ کول

یکی از بهترین کیس های موجود در بازار، کیس های دیپ کول است. این برند توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب کند. ما در زیر چند تا از بهترین ویژگی های این کیس کامپیوتر را بررسی می کنیم :

  • پنجره جانبی برای دیدن اجزای داخل کیس
  • دارای یک عدد پورت USB3.0 و یک عدد پورت USB2.0
  • همراه 2 عدد فن از پیش نصب شده

” شما می توانید برای مشاهده ویژگی های بیشتر و خرید این کیس اینجا ‘ DEEPCOOL DUKASE V3 ‘ کلیک کنید “

DEEPCOOL PANGU SW

کیس کامپیوتر دیپ کول

کیس مدل  «PANGU SW» کالایی از برند دیپ کول می باشد . جنس بدنه‌ی این کالا از پلاستیک و آلومینیوم است. طراحان شرکت دیپ کول قسمت پایینی کیس را جهت قرارگیری پاور آماده کرده اند. وجود پاور در قسمت پایینی کیس که به آن در اصطلاح اسکلت معکوس می‌گویند، سبب نظم بیشتر در کابل کشی قطعات و به وجود آمدن جریانی برای خروج هوای گرم به بیرون است.

” شما می توانید برای مشاهده ویژگی های بیشتر و خرید این کیس اینجا ‘ DEEPCOOL PANGU SW ‘ کلیک کنید “

DEEPCOOL KENDOMEN

کیس کامپیوتر دیپ کول

شرکت «دیپ کول» ;کالایی را با نام « Kendomen» راهی بازار کرده که در حقیقت  یک کیس کامپیوتر با فرم فاکتور  Mid Tower است. این کیس با مادربردهای microATX، ATX، Mini-ITX سازگار است. جنس بدنه‌ی این کالا از پلاستیک و آلومینیوم است. در پنل جلویی این کیس 3 سينی درايو 5.25 اينچی برای نصب درایو نوری و 3 سينی درايو 3.5 اينچی برای نصب هارددیسک ‌های 3.5 اینچی دیده میشود. همچنین 1 پورت USB3.0 و 2 پورت USB2.0 آماده شده تا به آسانی بتوان اقدام به نصب تجهیزاتی مانند هارد اکسترنال و فلش‌مموری کرد. حداکثر ارتقاع بخش قرارگیری کارت گرافیک در این کیس 310 میلیمتر و خنک کننده‌ی پردازنده برابر با 160 میلیمتر است. طراحان شرکت دیپ کول قسمت پایینی کیس را برای قرارگیری پاور در نظر گرفته‌اند. وجود پاور در قسمت پایینی کیس که به آن در اصطلاح اسکلت معکوس می‌گویند،  باعث نظم بیشتر در کابل کشی قطعات و به وجود آمدن جریانی برای خروج هوای گرم به بیرون است.

” شما می توانید برای مشاهده ویژگی های بیشتر و خرید این کیس اینجا ‘ DEEPCOOL KENDOMEN ‘ کلیک کنید “

DEEPCOOL EARL CASE

کیس کامپیوتر دیپ کول

یکی از بهترین کیس های کامپیوتر دیپ کول ، کیس کامپیوتر DEEPCOOL EARL CASE با فرم فاکتور Mid Tower میباشد که از مادربردهای microATX، ATX، Mini-ITX  پشتیبانی میکند.این کیس مجهز به نور پردازی RGB می باشد که امکان ارتقا هم دارد و نیز در پنل سمت چپ خود پنجره ی شیشه ای دارد که درون کیس را به نمایش میگذارد، روشنای LED این کیس به راحتی تنظیم میشود و پاور در این کیس در قسمت پایین قرار گرفته که به آن اسکلت معکوس هم میگویند، در واقع این ویژگی سبب نظم دهی به کابل های قطعات شده است.

” شما می توانید برای مشاهده ویژگی های بیشتر و خرید این کیس اینجا ‘ DEEPCOOL EARL CASE ‘ کلیک کنید “

Gerelateerde berichten