آموزش

آموزش نحوه کارکرد سرچ گوگل و اطلاعاتی که در مورد آن نمی دانید

آموزش نحوه سرچ در گوگل

بسیاری از افراد هستند که هیچ اطلاعاتی در مورد امکانات موتور جستجو گوگل ندارند و از موتور جستجو گوگل فقط به منظور سرچ و دستیابی هر چه سریعتر به اطلاعات خود استفاده می کنند، اما این افراد نمی دانند که اگر از امکانات جدید گوگل آگاهی کسب کنند خیلی راحتر و سریعتر می توانند به آنچه که دنبال آن هستند دستیابی پیدا کنند. در این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با چند امکان جالب گوگل آشنا کنیم.

نمونه ای از امکانات موتور جستجو گوگل

امکان جستجو گوگل

با هر بار جستجو در گوگل، گوگل یک بک آپ از جستجو های شما تهیه کرده و آن ها را درپایگاه داده خود ذخیره می کند. برای بار مجدد که می خواهید از مطالب مشابه یا مطالب گذشته خود در اینترنت استفاده نمایید، گوگل لیستی (کتابخانه ای) از مجموعه نتایج های مشابه تان که قبلا آن ها را سرچ و جستجو کرده اید به شما نمایش می دهد تا اگر قصد استفاده از مطالب گذشته یا مشابه مطالب گذشته است بتوانید به راحتی شما را به اهدافتان برساند.

امکان سازمان دهی محتوای وب سایت ها در گوگل

هر بار که در گوگل جستجو می کنید گوگل اطلاعات مربوط به صفحات وب را در یک فهرست سازمان دهی می کند، این فهرست مانند یک کتابخانه است، با این تفاوت که حاوی اطلاعات بیشتری نسبت به همه کتابخانه های جهان می باشد.

مطابقت فوری نیازهای شما با اطلاعات موجود در گوگل

در کسری از ثانیه، الگوریتم های جستجوی Google صدها میلیارد صفحه وب را در فهرست جستجوی شما مرتب می کنند تا مناسب ترین و مفیدترین نتایج را برای آنچه می خواهید پیدا کنید.

ارائه نتایج به روش مفید

گوگل برای کمک به افراد در یافتن سریع خواسته های آن ها، نتایج را در قالب های مفید بسیاری ارائه می دهد. این نتایج با عنوان یک نقشه، راهنما، عکس، فیلم، داستان و… ارائه می شود، گوگل به طور مداوم با روش های جدید برای ارائه اطلاعات بهتر در حال پیشرفت است.

ارائه نتایج به روش پرداخت هزینه

شما می توانید با پرداخت هزینه به گوگل رتبه های بالا تری را از گوگل خریداری کنید تا زمانی که کاربران برای موضوعات مشابه با سایت شما جستجو می کنند سایت شما در رتبه های بالاتری از صفحه نتایج نمایش داده شود و بازدید بیشتری نسیب شما شود.

همیشه تجربه خود را بهبود بخشید

از امکانات اصلی در گوگل امکان جستجو در گوگل است

اولین چیزی که به ذهن هر نفر برای حل کردن یک مشکل می رسد، سرچ در گوگل است، به همین دلیل مهندسین Google هر روز را صرف آزمایش آن می کنند و هر سال صدها هزار آزمایش را انجام می دهند و هزاران پیشرفت به وجود می آورند.

نحوه فعال کردن حالت شب در گوگل مپ

دیدگاهتان را بنویسید