آموزش, نرم افزار

نحوه ریپست در اینستاگرام (repost) راهی آسان برای اشتراک گذاری محتوا

ریپست در اینستاگرام

شاید تا به حال برایتان پیش آمده باشد که پست یکی از دوستان یا صفحات مورد علاقه تان برایتان جذاب باشد و بخواهید آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. آیا روشی برای این کار وجود دارد؟ برای انجام این کار چه کنیم؟ در این مقاله آموزش ریپست در اینستاگرام را برای شما آموزش می دهیم. ?

برای ریپست (repost) در اینستاگرام مجوز دریافت کنید

دستورالعمل های انجمن اینستاگرام قانون کپی رایت را نقض می کند و اجازه کپی رایت را نمی دهد به همین دلیل می توانید از ریپست کردن در اینستاگرام استفاده کنید. برای این کار باید اطمینان حاصل کنید از شخصی که محتوای آن را به اشتراک می گذارید، مجوز دریافت می کنید. می توانید تصویری را که دوست دارید از محتوای دیگران بازنویسی کنید اما ارزشی نخواهد داشت. اینستاگرام خاطر نشان کرده است بهتر است برای این منظوراجازه کتبی دریافت کنید.

برنامه ریپست (repost) اینستاگرام را دانلود کرده و نصب کنید

اینستاگرام به طور پیش فرض قابلیت ریپست کردن را نداده است به همین دلیل برای این منظور می توانید از نرم افزارهای رایگان repost اینستاگرام که هم برای Android و هم برای IOS ساخته شده اند استفاده کنید.

نحوه انجام کار

زمانی که برنامه را دانلود و نصب کردید و ( اجازه کاربر مورد نظر را دریافت کردید) اینستاگرام را باز کنید و پستی را که می خواهید ریپست کنید را باز کنید. نماد سه نقطه گوشه بالا سمت راست پست یا عکس را بزنید سپس گزینه Copy Link ( کپی پیوند) را انتخاب کنید.

ریپست در اینستاگرام

ریپست (repost) اینستاگرام

اکنون که لینک پست مورد نظر خود را بدست آوردید، برنامه ریپست را باز کنید. محتوایی که می خواهید به اشتراک بگذارید را ریپست (repost) کنید که باید به صورت خودکار ظاهر شود (اکثر برنامه ها محتوایی که کپی کردید را در کلیپ بورد شما به طور خودکار می خوانند).

شما باید چند گزینه از جمله محل قرار گرفتن کادر ریپست (محل درج نام شخصی که محتوای آن را ریپست کردید) و همچنین اینکه آیا می خواهید عنوان اصلی نوشته را کپی کنید یا خیر را تعیین کنید. اگر متن پست جذاب است آن را نیز به محتوا اضافه کنید.

ریپست در اینستاگرام

Gerelateerde berichten

دیدگاهتان را بنویسید