حراج بلک فرایدی امسال در فروشگاه اینترنتی تک یک

بلک فرایدی

حراج بلک فرایدی امسال در فروشگاه اینترنتی تک یک

اگه از مشتریان همیشگی ما هستین یا تازه به جمع ما پیوستین، باید بدونین که فروشگاه اینترنتی تک یک، توی حراج بلک فرایدی امسال قصد داره شما رو حسابی سورپرایز کنه!

در بلک فرایدی امسال، یعنی 8 آذرماه 1398، فروشگاه اینترنتی تک یک، عرضه کننده انواع محصولات دیجیتالی و الکترونیکی در سراسر ایران، تخفیف های طوفانی ارائه می ده که کمتر جایی می تونین پیدا کنین.

حراج بلک فرایدی

همین حالا به حراج بلک فرایدی فروشگاه تک یک بپیوندید

فروش انواع محصولات الکترونیکی با تخفیف های باورنکردنی!

کافیه فقط همین جمعه، از ساعت 00:00 بامداد تا 20:00 شب، از پای سیستمت تکون نخوری تا بتونی لذت یک خرید ارزون رو تجربه کنی.

فروشگاه تک یک امسال قراره روی کلی از کالاهاش تخفیف های 30 تا 80 درصدی بذاره!!! البته نه از اون تخفیفایی که اول قیمت رو بکشیم بالا و بعدش 80 درصد تخفیف روش بذاریم! ? نه! تخفیف واقعی!

باور نمی کنی؟! پس امتحان کن!

اگه خیلی وقته دنبال خرید یه محصول دیجیتالی هستی اما قیمتش برات زیاده می تونی این جمعه شانست رو امتحان کنی! شاید همون محصولی که می خوای رو بتونی توی تک یک با یه قیمت استثنایی پیدا کنی.

برای ارسال کالا هم بهتون اطمینان می دیم که ظرف 3 الی 5 روز کاری، کالا رو به همون آدرسی که انتخاب کردین براتون ارسال کنیم.

فقط یادتون نره، آدرس و شماره تلفنتون رو دقیق یادداشت کنید. راستی کد پستی هم یادتون نره!

در ضمن یادتون باشه که لیست کالاهایی که توی حراج بلک فرایدی قرار می گیرن، محدوده! پس سعی کنین زودتر از بقیه شروع کنین و کالاهایی که بهشون نیاز دارین رو سریع تر بخرین.

فقط همین جمعه می تونین از تخفیفای طوفانی جمعه سیاه در فروشگاه اینترنتی تک یک استفاده کنین. اگه این جمعه رو از دست بدین، باید تا سال دیگه صبر کنین! ?

پس فرصت رو غنیمت بشمارین و یه امتحانی بکنین. شاید همون چیزی که می خواستین رو با یه قیمت خوب گیر آوردین و بعدش برامون دعای خیر کنین! ?

توی این گرونیا، لذت یه خرید ارزون می تونه خیلی به آدم حال بده!

پیگیری سفارش
لیست مقایسه