عملکرد تماس واتساپ برای دسکتاپ

تماس واتس آپ برای دسک تاپ

عملکرد تماس واتساپ برای دسکتاپ

عملکرد تماس واتساپ برای دسک تاپ یکی از هدف های شرکت واتساپ می باشد که به زودی شاهد آن خواهیم بود.
گزارش شده است که ویژگی پیش رو امکان تماس های گروهی را نیز فراهم می کند.

واتساپ مدت هاست که به کاربران اجازه می دهد از طریق تلفن همراه تماس بگیرند. اکنون، پشتیبانی تماس می تواند به زودی در سرویس گیرندگان وب و دسکتاپ واتساپ نیز قرار بگیرد.

بر اساس گزارشی توسط WABetaInfo WhatsApp، توانایی انجام چت صوتی و تصویری فراتر از برنامه تلفن برای کاربران در حال توسعه است.

عکس هایی که در وب سایت واتساپ منتشر شده است نشان می دهد یک پنجره بازشو با گزینه رد یا پذیرش تماس های نمایش داده می شود. مشخص نیست که آیا تماس های ویدئویی نمایش فیدهای ویدیویی کاربران مانند برنامه تلفن را پیش نمایش می کند. همچنین می تواند یک پاپ آپ در تماس ارائه دهد، که به تماس گیرندگان اجازه می دهد تا یک تماس مداوم را بی صدا کنند یا از صوت به ویدئو تبدیل کنند.

تماس های صوتی و تصویری گروهی نیز پشتیبانی می شوند اما احتمالاً بیشتر از 8 نفر امکان پذیر نیست.

تماس واتساپ برای دسک تاپ که در سایت واتس آپ نمایش داده شده است

پشتیبانی تماس واتساپ برای دسک تاپ ، مشتریان واتساپ را یک قدم به استقلال از اتصال تلفن های هوشمند خود نزدیک می کند. در حالی که کاربران در حال حاضر باید از طریق تلفن های هوشمند خود به این مشتریان متصل شوند، طبق گزارشات، این شرکت هنوز در حال پشتیبانی از ورود به سیستم دستگاه مرتبط است. با این کار کاربران می توانند از چندین دستگاه وارد واتساپ شوند. مشخص نیست که چه زمانی این ویژگی در دسترس خواهد بود.

اما، هنگامی که هر دو ویژگی فعال شوند، کاربران واتساپ در آینده می توانند بدون نیاز به ورود یا اتصال از طریق دستگاه های تلفن همراه خود، از برنامه به عنوان یک جایگزین مستقل غیر شرکتی برای Skype و Zoom در دسکتاپ استفاده کنند.