بهترین هارد SSD با بهترین قیمت موجود در بازار

هارد ssd

بهترین هارد SSD با بهترین قیمت موجود در بازار

هارد های ssd به نوعی از حافظه گفته می شوند که در انتقال اطلاعات نسبت به هارد دیسک ها به شدت سریع اند. هارد های (اس. اس. دی) امنیت و ایمنی اطلاعات بسیار زیادی را دارا می باشند. البته این حافظه ها دارای معایبی نیز می باشند که در برابر مزیت های آن قابل چشم پوشی است. از معایب هارد ssd می توان به قیمت بسیار بالای آن و کم شدن سرعت آن در مدت زمان زیادی اشاره کرد. هر زمان که تصمیم بگیرید محل ذخیره کردن اطلاعات سیستم خود را گسترش دهید، باید به فکر خرید هارد جدیدی باشید.

هارد ssd

هارد های اس. اس. دی تقریبا بر روی کامپیوتر های امروزی نصب می شوند. همچنین باید گفت از این نوع هارد ها به دلیل سرعت و دوام بسیار بالا، در لپ تاپ ها و بهترین Ultrabooks ها نیز استفاده می شوند. شما می توانید هارد ssd را به کنسول بازی خود از جمله PS4 PRO متصل کنید و سرعت بارگذاری اطلاعات در کنسول بازی را بالا ببرید.

خرید هارد ssd

زمانی که به سراغ خرید هارد ssd می روید متوجه می شوید هارد های ssd اکثرا خوب هستند. به نظر می رسد، این امر باعث شده است تا هر شخصی با هر بودجه ای بتواند هارد مورد نیاز خود را خریداری کند. حال شما باید بین مدل های بسیاری از هارد ها، یک هارد مناسب برای خود برگزینید که البته کار بسیار دشواری است. در ادامه این مطلب به انواع هارد و قیمت های آن اشاره می شود.

برای آشنا شدن با بهترین هارد اس اس دی به فهرست زیر توجه کنید:

هارد سامسونگ 970 Evo Plus: قطعا کمپانی سامسونگ برای خلق شگفت انگیز ها غریبه نیست. اما زمانی که این کمپانی هارد سیلیکونی 970 Evo Plus را با سرعت بیشتری به بازار عرضه کرد، تقریبا همه افراد شگفت زده شدند. هارد 970 Evo Plus با حفظ ظاهری ساده یکی از سریع ترین هارد های موجود در بازار می باشد. از مزیت های این هارد می توان به عملکرد بالا و مقرون به صرفه بودن آن اشاره کرد. قیمت این هارد حدودا 85.98 دلار می باشد.

هارد ssd
هارد NVMe SSD سامسونگ PRO 970: با این که کمپانی های دیگری مانند Western Digital و Adata برای ساخت هارد های بهتر با شرکت سامسونگ رقابت می کنند اما سامسونگ باز هم از آن ها جلوتر است. باید گفت مزیت های این هارد عبارتنداز: 1. سریع ترین SSD در بازار و 2. قابل اعتماد بودن آن. و اما تنها عیب آن قیمت بسیار بالای آن است. قیمت این هارد در بازار حدودا 167.83 دلار می باشد.

هارد PCIe SSD توشیبا OCZ RD400: اگر به دنبال مدل های بیشتری برای خرید هارد می گردید، هارد Toshiba OCZ RD400 را به شما توصیه می کنیم که شامل 4 اندازه متفاوت است. مزیت های این هارد عبارتنداز: هارد با اندازه های متفاوت و سرعت بسیار بالا در خواندن و نوشتن. قیمت این محصول حدودا 89.99 دلار می باشد.

به همین ترتیب در بازار بسیاری از انواع هارد های SSD موجود می باشد که افراد ابتدا باید نیاز خود را برای استفاده از آن مشخص و سپس این قطعه را خریداری نمایند.