آموزش, نرم افزار

معرفی بازی های پرطرفدار و محبوب تلگرام

بازی تلگرام

اگر از چت کردن در گروه ها و دوستان تان در تلگرام خسته شده اید، می توانید خودتان را با بازی های موجود در تلگرام سرگرم کنید. همان طور که می دانید تلگرام پیام رسانی محبوب است و اخیرا ویژگی منحصر به فرد دیگری به نام پلتفرم بازی به آن اضافه شده است که محبوبیت آن را دو چندان کرده است.
تلگرام دارای یک سری بازی ها است که می تواند به تنهایی یا با دوستان انجام شود.
این بازی ها که برای اندروید و آیفون (ios) در دسترس هستند، از نظر میزان سختی با هم متفاوت هستند و به صورت رایگان ارائه می شوند. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با بهترین و محبوب ترین بازی های تلگرام آشنا کنیم.

معرفی بهترین بازی های محبوب تلگرام

برای استفاده از بازی های تلگرام، می توانید به ربات gamee@ و gamebot@ مراجعه کنید. برای نمایش و مشاهده بازی ها عبارت gamebot@ را تایپ کرده و روی بازی مورد نظر ضربه بزنید تا بازی ها نمایش داده شوند.
اگر از ربات gamee@ استفاده کنید، با توجه به گزینه های موجود در آن می توانید سبک بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

بازی های انفرادی تلگرام

1. بازی LumberJack در ربات Gamebot تلگرام

در این بازی با یک تبر و استفاده از فلش های چپ و راست باید تنه درختان را قطع کنید و در قسمتی که شاخه وجود ندارد حرکت کنید.

بازی LumberJack تلگرام

2. بازی Karate Kido در ربات gamee

این بازی نیز مانند بازی LumberJack است، با این تفاوت که به جای قطع درختان با تبر، با ضربات کاراته می توانید تنه درختان را قطع کنید.

بازی Karate Kido تلگرام

3. بازی Corsairs در ربات Gamebot

در این بازی با استفاده از فلش های چپ و راست باید سکه های اطراف دایره را جمع کنید و از کشتی در برابر شلیک گلوله ها محافظت کنید.

نکته حرفه ای: بازی Lumberjack بر روی کامپیوتر با استفاده از فلش های صفحه کلید به شما امکان می دهد سریع تر این بازی را انجام دهید.

بازی Corsairs تلگرام

بازی های گروهی تلگرام

1. ربات بازی چالش سوال

با استفاده از chaleshjoBot@، یکی از جالب ترین بازی های تلگرامی که در این پلتفرم پیدا خواهید کرد، دانش عمومی خود را امتحان کنید. این بازی به گونه ای است که ربات یک سوال می پرسد و بازیکنان باید در حداکثر زمان ممکن در 1 دقیقه پاسخ درست را بدهند.

سرعت در این بازی گروهی از اهمیت اساسی برخوردار است، زیرا هرچه سریع تر پاسخ صحیح را بدهید، امتیاز بیشتری به شما تعلق می گیرد.

ربات بازی چالش سوال تلگرام

2. ربات بازی با کلمات

این بازی به گونه است که باید با حرف هایی که در دکمه های پایین در نظر گرفته شده کلمات اصلی یا فرعی بسازید. هر حرف را که حدس بزنید، ربات آن ها را نشان می دهد و به ازای حدس کلمات اصلی 3 امتیاز و حدس کلمات فرعی 1 امتیاز به شما تعلق می گیرد.

ربات بازی با کلمات تلگرام

3. ربات بازی اسم و فامیل تلگرام

این بازی را بدون استفاده از کاغذ و خودکار با دوستان خود می توانید انجام دهید. با عضویت در ربات  e_smofamil_bot@ می توانید این بازی را انجام دهید. پس از عضویت در ربات باید وارد کانالی شوید که ربات آن را به شما معرفی می کند.

امیدوارم این مطلب برایتان مفید باشد.

Gerelateerde berichten

دیدگاهتان را بنویسید