آموزش, ترفند, ترفند گوشی

ترفند های سال 2021 برای استفاده از اینترنت در حالت پرواز

چگونه از اینترنت در حالت پرواز استفاده کنیم

اگر شما هم جزو افرادی هستید که نمی توانند یک روز را هم بدون اینترنت بگذرانند و نمی دانند با مشکل قطع شدن اینترنت در زمان فعال بودن حالت پرواز چگونه مقابله کنند، این مقاله را حتما دنبال کنید تا به شما راه و روش استفاده از اینترنت را هنگامی که حالت هواپیما موبایل تان روشن است آموزش دهیم.

راهنمای تقویت وای فای و افزایش سرعت اینترنت Wi-Fi

حالت پرواز چیست؟

حالت پرواز یا حالت هواپیما هر دو یک معنی را دارند. حالت هواپیما به حالتی گفته می شود که در این حالت دسترسی شما به اینترنت، تماس های ورودی و خروجی قطع می شود.

برای فعال کردن حالت پرواز (حالت هواپیما)

1) باید تنظیمات بالا صفحه نمایش تلفن همراه خود را به پایین کشیده، سپس حالت هواپیما را از بین گزینه های موجود پیدا کرده و آن را انتخاب کنید.

2) سپس گزینه حالت هواپیما ( پرواز) را برای اتصال به اینترنت روشن کنید.

به طور کلی، در زمان فعال کردن حالت هواپیما، نمی توانید داده های تلفن همراه خود را فعال کنید. بنابراین امکان استفاده از اینترنت برای شما وجود ندارد، دراین چنین مواقعی با ترفندی خاص که به شما توصیه می کنیم می توانید از اینترنت تلفن همراه خود استفاده نمایید.

مراحل استفاده از اینترنت در زمانی که موبایل تان در حالت هواپیما قرار دارد.

 1. داده های تلفن همراه خود را روشن کنید.

  داده های تلفن همراه خود را از قسمت مربوط به داده های تلفن همراه روشن کنید.
  اینترنت همراه خود را روشن کنید

 2. حالت هواپیما (پرواز) خود را روشن کنید.

  حالت هواپیما تلفن خود را نیز از قسمت مربوط به خودش روشن کنید.حالت هواپیما تلفن خود را روشن کنید

 3. شماره گیری کد * # * # 4636 # * # *

  اکنون به بخش «شماره گیر تلفن همراه » بروید وکد * # * # 4636 # * # * را در بخش شماره گیری تلفن همراه خود شماره گیری نمایید. کد گفته شده را شماره گیری نمایید

 4. روی اطلاعات تلفن ضربه بزنید.

  صفحه جدید دارای چهار منو است که عبارتند از: اطلاعات تلفن، اطلاعات باطری، آمار استفاده و اطلاعات WiFi، اگر روی منوی اول، “اطلاعات تلفن” ضربه بزنید، به شما در ادامه مراحل کمک می کند.
  البته این منو ها در گوشی های اندرویدی مختلف متفاوت است. بروی گزینه اطلاعات تلفن ضربه بزنید

 5. رادیوی تلفن همراه خود را روشن کنید.

  پس از رفتن به صفحه “اطلاعات تلفن”، می توانید گزینه های زیادی را مشاهده کنید، نیازی به لمس این گزینه ها نیست. با دقت بروید و گزینه “روشن کردن رادیو” را پیدا کنید. ما از این روش برای اتصال داده استفاده می کنیم.رادیو تلفن همراه خود را روشن کنید

 6. مراحل به اتمام رسید.

  بر روی گزینه رادیو ضربه بزنید تا رادیو روشن شود. اتصال داده روی تلفن شما شروع به فعالیت می کند، دوباره مطمئن شوید که تلفن تان به هیچ شبکه ای متصل نیست. پس از انجام آن، نوبت به آزمایش اتصال اینترنت رسیده است.

 7. تست اینترنت

  اکنون به مرور گر خود بروید و هر آنچه را لازم دارید سرچ کنید و از اتصال به اینترنت لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید