معرفی محصول

بهترین مانیتور های اسپیکر دار 2021

راهنمای خرید مانیتور

اسپیکر های مانیتور برای فرکانس های صاف (پایین) طراحی شده اند تا سیگنال های صوتی با اعتماد به نفس یا به عبارتی دیگر تا سیگنال های صوتی با کیفیت بهتری، در محدودیت هایی که در دستگاه و بلندگو وجود دارد، بازتولید شود. تمرکز طراحی مانیتور برای جلوگیری از افزایش باس، فرکانس و یا فرکانس های دیگر مصنوعی می باشد و گروه طراحان در تلاش هستند تا برای ایجاد بلندگو “خوب” و برای جلوگیری از رزونانس از بلندگو و کابینه بهترین ایده های خود را روی کار پیاده و در نهایت در خدمت مردم قرار دهند.

به عنوان تولید کننده، شما ابتدا باید بدانید که دقیقا چه چیزی را مخلوط کنید، بدون بلندگو، رنگ خود را به صدای اضافه کنید. به عنوان مثال، سخنرانان، خود می گویند که باس خوب نیست. شما با اضافه کردن باس به ترکیب با EQ، احتمالا این نقص در باس را جبران می کنید. هنگامی که کسی به این ترکیب در یک سیستم خوب گوش می دهد، باس خیلی زیاد خواهد بود. به عبارت دیگر، اشتباهات بلندگو یا اسپیکر مانیتور باعث محو شدن اشتباه شما می شود، زیرا اشتباهات بلندگو را با ترکیبات مخصوصی ترکیب می کنید و باس اشتباه را کم رنگ جلوه می دهید.

به طور کلی می توان گفت بلندگوهای مانیتور (اسپیکر مانیتور ها) شامل برد تقویت کننده ای است که در درون بدنۀ دستگاه تعبیه شده و به عنوان (مانیتورهای فعّال) شناخته می شوند. این مانیتور ها معمولا به طور مستقیم به کارت صدا (با آداپتور صحیح) یا رابط صوتی ارتباط برقرار می کنند. برخی از اسپیکرهای مانیتور “غیرفعّال” هستند و نیاز به تقویت کننده ی خارجی دارند.

برای یک مانیتور اسپیکردار چه مقدار باید پرداخت کنیم؟

اسپیکر مانیتور نیاز به خط تولید دقیق، مواد با کیفیت و تلاش های تحقیق و توسعه قابل توجهی دارد. شما می توانید انتظار داشته باشید که هر چه بیشتر بابت خرید مانیتور پرداخت می کنید، مانیتوری که به دست می آورید با کیفیت بالاتر و آپشن های بیشتری می باشد.

به عنوان مثال این که:

  • میزان بازده و توان بالای مانیتور
  • مدل طراحی،ساخت و ظاهر مانیتور
  • آیا می توانید از هدفون برای این دستگاه استفاده کنید یا خیر؟
  • در پرداخت های بیشتر می توانید ببینید که توان مصرفی در این نوع مانیتور خا بیشتر می باشد.

نکته: در بسیاری از آگهی های بازاریابی درباره ی اسپیکر مانیتور و عملکرد آن ها وجود دارد. بلندگو های مانیتور های ارزان قیمت، احتمالا همان ضعف هایی دارند که آن ها را به عنوان بلندگو های ارزان قیمت صدا می کنند. بلندگو هایی که به خوبی طراحی شده، مهندسی شده و تولید شده اند یک ابزار دقت به حساب می آیند که هزینه های معقول را به همراه خواهند داشت. برای ساخت مانیتور های اسپیکردار، قوانین فیزیک دخیل هستند و نمی توان آن ها را فریب داد.

بهترین مانیتور های اسپیکر دار

بهترین مانیتور های اسپیکر دار، در واقع دارای اسپیکر داخلی هستند که در داخل پنل تعبیه شده است، بنابراین کاربران مجبور نیستند هزینه اضافی را برای اسپیکر ها یا هدفون های خارجی خرج کنند. برای راهنمای نحوه اتصال اسپیکر به انواع تلویزیون ها، می توانید این مقاله را مطالعه کنید.

ASUS MZ27AQL Monitor – Best Overall

مانیتور اسپیکردارASUS MZ27AQL

ما معتقدیم که اگر می خواهید از مانیتور اسپیکر دار، بهترین استفاده را داشته باشید، ASUS بهترین دستگاه است. ASUS دارای اسپیکر های دوگانه 6w است که خروجی آن دو تا سه برابر بیشتر از اکثر آن ها است. حتی دارای ساب ووفر 5 واتی است تا باس عمیق را برای موسیقی، فیلم و بازی ارائه دهد. اجزای سازنده با Harmon Kardon، ارائه دهندگان تجهیزات صوتی مشهور جهان توسعه داده شد.

صفحه نمایش IPS بسیار غنی از رنگ است و سطوح خیره کننده ای از جزئیات را تولید می کند. این مدل یکی از بهترین مانیتور های اسپیکر دار است و در مدل های QHD/2K و WQHD ارائه می شود که وضوح تصویر بالایی را ارائه می دهند که تقریباً برای همه جذاب است.

Philips 272E1CA Monitor – Best Curved

مانیتور اسپیکردار Philips 272E1CA Monitor – Best Curved

 

شاید شما به دنبال یک مانیتور با اسپیکر هستید، اما همچنین می خواهید صفحه نمایش آن خمیده باشد. ما دوست داریم که مانیتور های خمیده هر آنچه را که مشاهده می کنید، همه جانبه و مطابق با روش مشاهده طبیعی چشم ها، ایجاد کند.

 LG 34WK650-W Monitor – Best Ultrawide

مانیتور اسپیکر دار LG 34WK650-W Monitor

ال جی در حال حاضر یک مانیتور عریض دارد که برای انجام چند وظیفه با هم است، که می تواند شامل گوش دادن به موسیقی یا پخش محتوای ویدیویی باشد. همه این ها از طریق اسپیکر های یکپارچه با کیفیت بالا امکان پذیر است.

BenQ EX2780Q Monitor – Best Gaming

مانیتور اسپیکر دار BenQ EX2780Q Monitor – Best Gaming

گیمر ها باید از مانیتور اسپیکر دار، استفاده کنند. هر اینچ فضای میز موجود، به شما امکان می دهد تمرکز بیشتری روی بازی داشته باشید. در حالت ایده آل شما می توانید یک میز با یک صفحه کلید و موس بی سیم داشته باشید، اما با اسپیکر ها و سیم های بیرونی نباشند، زیرا باعث شلوغ شدن میز می شوند.

AOC i2769Vm Monitor – Best Budget

مانیتور اسپیکر دار AOC i2769Vm Monitor

برای بعضی از فراد، “قیمت” مهم ترین معیار است و معمولا به دنبال کیفیت عالی و قیمت تتقریبا پایین هستند. در حال حاضر معتقدیم که AOC دقیقاً چنین معیار هایی را ارائه می دهد. این یک صفحه نمایش IPS HD LED محکم است که دارای تصاویر و صدای عالی، با قیمت بسیار مناسب است. شما تمام مزایای مانیتور اسپیکر دار را خواهید داشت، مانند کاهش بی نظمی، کاهش هزینه و افزایش تجربه کاربر.

Gerelateerde berichten